Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Traxx

    őstag

    válasz freeknight #58 üzenetére

    Az előzményeket átfutva én is így látom, pár eltéréssel.

    "Talán ennek köszönhetően most majd megindul valami a magyar futballban, és 5-10 év múlva akár komolyabb helyezést is elérhetünk egy vb-n vagy eb-n."
    Ez akkor lesz majd igaz, ha nem olyan edzők dolgoznak, akiknél a válogatottnál húzóemberré váló Kleinheisler az NB3-as fiókcsapatba sem fér be, vagy ahol a nem ismétlődik meg Nagy Ádám példája (az ifiből elküldték, hogy nem lesz belőle senki, most meg nem utolsó vonalbeli külföldi klubok hívják). Csak ehhez kellett, aki meglássa, hogy hoppá, belőlük lehet valaki. És ezek nem magyar edzők voltak sajnos...

    "a csoportunkból első helyen jutottunk tovább egy olyan kerettel, ami messze az EB leggyengébbje. Ez már egy óriási eredmény"
    És igen, bőven lehet ünnepelni azt, hogy megnyertük a csoportot, letettek valamit a srácok ezen az eb-n. Jó volt úgy melóba menni, hogy ott ki lehetett dumálni a meccseket,örülni azon, ahogy Ronaldo hisztizett ( ;] ) és a portugálok egyszer sem vezettek, az Izland elleni pontszerzésnek vagy az osztrákok elleni győzelemnek. Nem szeretem a magyar focit, de vártam az összes meccsünket, és szurkoltam a csapatnak :)

    "Mi lenne, ha normális utánpótlásunk lenne, normális edzőkkel, és normálisan kinevelt játékosokkal?"
    A belgák mindezt megcsinálták...brutális utánpótlást neveltek ki, tegnap tapasztalhattuk, milyet. És náluk a legidősebb játékos is 30 éves...az igazán húzóemberek (Courtois, Hazard, de Bruyne, Lukaku) pedig még fiatalabbak. És részben goto 1.

    [ Szerkesztve ]

    "Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

  • Traxx

    őstag

    válasz kenwood #61 üzenetére

    Persze, maximalista, és valóban edzésmániás, ez igaz, és ez így is van jól. Néha viszont ezek a kalimpálások nagyon hülyén jönnek ki nála, mit ahogy itt is történt :) Na meg 3:2-nél, a sokat látott kiborulásánál az is benne lehetett, hogy ha így marad, akkor a csapatának ennyi volt az eb.

    "Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

  • Traxx

    őstag

    válasz Dilikutya #80 üzenetére

    Igen, mert éltünk az eséllyel (ahogy pl. pár éve a Debrecen is élt azzal, hogy megreformálták a BL-selejtezők rendszerét, és nem kellett MU, Liverpool, stb. erősségű csapatokkal meccselnie).

    Mások meg nem éltek, lásd Norvégia, Szlovénia, vagy éppen a hollandok.

    És jó döntés volt az is, hogy megnövelték a létszámot, mert a csoportmeccsek során nem volt egy "laza töltelékmeccs" kategória sem, ahol az egyik csapat harmadgőzzel is 5-öt rakott volna be a másik csapatnak.

    "Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

Új hozzászólás Aktív témák