Új hozzászólás Aktív témák

  • vanhalen

    senior tag

    válasz gtasystem #60 üzenetére

    Jogsértés?? Te melyik lábaddal állsz a földön? Enyhén szólva "eltúlzottnak" tartom a "jogsértés" jelzőt.. ennyi erővel az is jogsértés, ha mész a faluban és megcsúszol laci bácsi lovának az ürülék morzsáin. Egyből perelni kéne? Ki is röhögnének.. Pedig hivatkozhatnál még nem anyagi természetű "pszichikai sérülésre" vagy hogy kár érte a becsületedet, mert épp a kocsma előtt ültél lócitromba és kinevettek. Ne a magyar "jogrendhez" hasonlítsd azt, ami USA-ban megy, inkább akkor már a nyugat európai viszonyokkal és jogrend-el vesd össze. USA nagy részében az is "jogsértő" ha orálisan közelítesz az asszony genitáliáihoz, lazán kaphatsz 2 év letöltendőt, a szomszéd is feljelenthet "pedofiliáért" mert a kisgyereked az anyja "szoknyájába" bújt. Jogsértő az, amikor megkárosítalak, elveszem jogtalanul, ami a tiéd, korlátozlak a jogaidban, vagy veszélynek teszlek ki, csorbítom a hírneved, lejáratlak, rontom az üzleted, igaztalanul vádollak meg stb.

    Milyen hozzászólásai lehetnek az ottaniaknak? Ha nem az Apple-ről lenne szó, be sem kerül a hírekbe, még ha kétoldali tüdőlötyögést kapott volna is az ajtótól! Szerintem lesz@**ják, már megszokott, mindennapos..

    Szerintem még az lenne ideális Apple részéről, amit egyik hozzászóló írt, hogy gravírozzák az üvegbe jól látható NAGY betűkkel, hogy mittomén "bejárat". De akkor is perelhetnék, hogy miért nem piros, "miért nem világít, nem láttam vazze fizessetek". Ha azt is megtennék, hogy karácsonyfadíszként villogna, akkor meg azért perelné valaki, hogy rontja az utca képet, vagy elvonta a figyelmét az éppen kijövő emberről, és véletlen beleütközött és majd szörnyethalt!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák