Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KISDUCK

    addikt

    Na mondom ránézek erre az üzemidőre, mert azért ekkora kamu az kicsit gyanús mint ami a cikkben és a kommentekben van írva. A gyártó oldalán ez van most kiírva:
    "Up to 34 hrs in the case (ANC Off); 24 hrs (ANC On)"
    Nem vagyok egy top angolos, de nekem ebből az jön le hogy a tokkal együtt tud ennyit a füles. Azért az kellemetlen hogy nem adják meg hogy mit bír maga a füles.

    Ezt pedig a techadvisor írja a fülessel kapcsolatban:
    "Up to 5.7 hours on the buds (without ANC)Up to 34 hours total (without ANC)Wireless charging
    Nothing promises a little under six hours of battery life on the earbuds, with a total of 34 hours including the case. That’s without ANC though, and the total battery life drops to 24 hours if you switch on noise cancelling."

    Szóval mielőtt valakit máglyán el akarunk égetni, azért nem ártana megkérdezni, hogy te biztos boszorkány vagy?
    Személyes véleményem szerint ennek azért illett volna utána nézni a cikk kiadása előtt.

  • KISDUCK

    addikt

    válasz ollie #27 üzenetére

    " A gyártó által megállapított 34 órányi zenehallgatás szinte álomszerű, közel 6 órányi füleses zenehallgatással számolni még kikapcsolt zajszűrés és alacsonyra vett hangerő mellett sem túl reális, viszont ha kikapcsoljuk a zajszűrést, akkor tény, hogy bőven 4 óra fölé lehet menni zenehallgatással a valóságban is."
    Nekem ebből az jött le hogy 34 órát mond a gyártó és 6-4 óra jön ki a gyakorlatban, ha valamit félre értettem akkor elnézést, de hiába olvasom el újból, ugyan ez jön le megint.
    szerk.:
    Jó mondjuk ha újra nézem a komplett szakaszt az üzemidőről a bekezdést akkor máshogy is lehet értelmezni, csak így egy mondatban ez eléggé félreérthető részemről. Elnézést az elhamarkodott hozzászólásomért.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák