Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • konyi79

    addikt

    válasz jacis #1959 üzenetére

    Nagy hó ide-oda megyek reszelni a téli gumikat, kell egy kis tréning. :DD

    De persze így hét végére lenne N9 kérdésem is. Használom a Sports Trackert 6710-en régóta, együtt szoktunk futni. Ezért szívtam magam korábban e lejátszási listák hiánya miatt, ami 1.2-vel meg fog oldódni. A 6710-el kompatibilis a Nokia-Polár LS-14 pulzusmérő öv, és nagy sokára meg persze az N9 miatt úgy döntöttem végre beszerzek egyet, hátha jó lesz vmire. Az eszköz kompatibilitási listájában az utolsó telefon az N8, az N9 nem szerepel benne. Kérdeztem a Nokiát levélben, azt válaszolták az adatbázisuk szerint nem kompatibilis azzal. Maga a program viszont párosítható efféle eszközzel. A írásomból kitűnik, nincs ilyenem, és ha valaki, esetleg ismerőse rendelkezik vele írhatna ide tapasztalatot. Az eszköz némileg 20k fölött kapható, és nem szeretném ablakon kidobni azt a pénzt.

  • konyi79

    addikt

    válasz jacis #1959 üzenetére

    Bocsássatok meg, ezt a kérdést a korábbitól elkülönülve szerettem volna feltenni, ezért duplázok.

    Az N9-et ha kétoldalról, a gombok alatt középtájt megnyomkodom kicsit mozog, nyöszörgő hangot ad. Kb úgy tartva, mint mikor a füléhez emeli az ember (ezért is zavaró, mert így tutira hallom mindig mikor felveszem). Nem kell összeroppantani, csak határozottan megfogni, néha még annyi sem. Nem új keletű a dolog mióta megvan csinálja, sokat rágódtam rajta foglalkozzak-e vele, de ebbe az árkategóriába ez a kínai gagyira jellemző hatás nem fér bele nekem. Itt kérek erre vállalkozó tulajdonostársakat, a fentebb leírt jelenséget írjátok meg nálatok is létezik-e?
    Köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák