Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Samus

    addikt

    Jobb lenne, ha normálisan, natívan futna, mint külön alkalmazás. Bár a Nokia a saját régebbi készülékeire sem tette ingyenessé az alkalmazást, akkor mit is várok. Pedig kellemesen navigál, gyors, igaz, nem egy iGo, de nekem például az UI jobban tetszett, a navigációs hang sem volt rossz (az S60v3 és v5ös verzióról beszélek, nem tudom, az Anna és Belle alatt fejlődött-e, vagy sem), a térkép pedig bizonyos helyeken jobb volt, mint az iGo akkori aktuális frissítése.

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

  • Samus

    addikt

    válasz lorinser #28 üzenetére

    Öregem...

    Emlékszer arra, amikor a Nokia bejelentette, hogy bizonyos készülékei lifetime ingyenes navigációt kapnak? Na, onnantól számított régebbi eszközökről beszélek, az S60v3 FP1-es telefonokról (mint az N82). Nem hogy ez, de hivatalosan még a 3as verziójú Nokia Maps sem elérhető rá (persze ettől függetlenül van mód a telepítésére, és jól is működik).

    Az 5800 pedig a v50 ROM után már egész használható lett, kapott kinetikus görgetést, stb. Igaz, ez a megjelenés után jó egy évvel volt már...

    Én továbbra is azt mondom: mivel a Symbian már haldoklik, nem is foglalkoznak vele, ha a Nokia összehozna egy olyan modellt, ami méltó a hírnevéhez, pakolna rá droidot, és kellemes áron adná, lenne kereslet. Régen a Nokia önmagában egy húzóerő volt, egy márka, de ma...egy a sok közül, és sajnos nem a legjobbak közül (bár a WP7-es készülékeik elég meggyőző specifikációval bírnak).

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

  • Samus

    addikt

    válasz BiP #36 üzenetére

    Mindenesetre ha a Nokia kiadná natívan az Androidon futó Maps-et, és korrekt áron kínálná, szerintem lenne piaca, én versenyképes navigációnak tartom.

    A MeeGo-t én is sajnálom, igaz, a telefonhoz nem volt szerencsém, de a teszt alapján tetszett a rendszer.

    Az új S^3-ról sem tudok semmit. A Nokiának arra lenne szüksége, amit régen csinált. Az üzleti Symbian-ból csinált multimédiás csodát. Kezdve az N95, majd az olcsóbb, de azonos tudású, és még jobb N82, az N85, az N86, mind kiváló készülék volt, mindegyik S60v3 volt. Az S60v5 egy félresikerült próbálkozás, egy alapvetően gombokra optimalizált rendszert házasítottak a tapizós felülettel, és szinte alig tettek hozzá valamit. Után látszott, hogy újragondolták az egészet.

    A témához visszatérve. Fejlődjön. Ha a térképállomány adott (márpedig adott), és korrekt hangos navigációt ad autóban, akkor igencsak jó alternatíva lehet, mert jól működő, normális magyar térképpel rendelkező ingyenes navigáció nem igazán van droidra...

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

  • Samus

    addikt

    válasz lorinser #42 üzenetére

    Na jó, ez egy OFF, részemről is, mert jól félreolvastam, amit írtál, szóval bocsánat...remélem nincs harag.
    A fonalat viszont nem folytatom. Utoljára két éve foglalkoztam a Symbian-al, azóta nem tudom, mi történt, hová jutott.

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Új hozzászólás Aktív témák