Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RIMI.

    csendes tag

    Sziasztok!
    Kérdezni szeretnék. (ha egyáltalán még jár erre ,,valaki"?)

    A Windows frissítéseit miféle trükkel lehet, lehetne-e leállítani!

    November végén olcsón jutottam, L.930-hoz. tartalék készüléknek szánva. Eddig 830-ast.(8.1 Ubdate2 buildsz.:8.10.15148.160) használtam a legnagyobb megelégedésemre!
    >930. indítás felhőből, érkezik a frissítés+ frissítés ok.>1 nap új frissítés ,, belakva" 5-6 óra és katasztrófa :((
    >930. Vissza, 8.1 Udate2 Katasztrófa! :(( (Más Buildszámú frissítések mint a 830-é.)
    >930. Windows10 manuális indítás, verzió:1511 buildsz.:10.0.10586.107 frissítések késleltetve, és hibátlan a
    működés!
    Új frissítés. Verzió:1607 Buildsz.:10.0.14393.1066 Ok. _,,_ _,,_ _,,_ _,,_ :)
    Új frissítés. Verzió:1607 Buildsz.:10.0.14393.2007 Innentől megint csak katasztrofális
    működést produkál a 930-as! Kiszámíthatatlan időközönként újraindul, nem lehet felvenni a bejövő
    hívásokat, (10-4-et) időközönként nem menti el a fotókat, ébresztéskor lefagy (10-2*) tele anomáliákkal.
    Úgy @ar ahogy van! :((
    Windows megtartása mellett, valami 5-let?
    Visszatértem a 830-hoz.és az továbbra is hibátlan.
    Előre is köszönöm, ha valakinek lenne valamilyen ötlete.

  • RIMI.

    csendes tag

    válasz Kbhont #21772 üzenetére

    Köszönöm a reagálásaitokat a problémámra!
    930-as már kapott egy pár hard resetet is.
    Olcsón vettem ennek ellenére az aksija a másfél napot simán birja. Elmúlt 24 órát hibamentesen hozta.
    Másfél hónap telte után, ma fedeztem fel az érintő panel alján enyhe karcolásnak hitt vonalat (kb.6mm). :((
    Ami nem csak 6mm, hanem a többi része csak egy bizonyos szögből (kék színű háttér előtt) látható mintegy 35mm-es s-alakú sérülés. :U
    Kérdésem, ez a hiba szerintetek generálhatja a készülék anomáliáját?
    >,háátt vennem kell egy másikat, csak milyet? 930 vagy a randaa 950-est?<

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák