Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Downsampling

    senior tag

    válasz Clemi #20662 üzenetére

    Külföldön vadiújakat is lehet venni 270-300 euróért, garival, nem érdekel az itthoni piac, az életem 95 százalékát nem itt töltöm. Csak mostanság már egy iPhone SE is alig több mint 300 euró, innentől kezdve nem hiszem, hogy a 950 labdába rúghat... (az appok miatt, arra nem felejtenek el fejleszteni).

    Én a munkám miatt nagyon ritkán kerülök wifi közelébe, így marad a mobilnet, szóval nekem nem kell olyan teló, amivel hetekig kell kísérletezgetni, újratelepíteni. A kezdetektől kiálltam a WP mellett, amióta létezik ez a platform, csak ilyen telefonjaim voltak, mindig a csúcs Nokiák. De azt hiszem a 950-est már nem fogom megvenni...

    Nekem meg nincs melegedés, csak fagyások, újraindítások, sőt, a Run+-t minden egyes futásom után törölni kell, majd újratelepíteni... Na ebből már elég... Most még adok egy esélyt ennek az évfordulós frissítésnek (egyelőre bíztató a dolog), de ha ez sem válik be, akkor szevasz...

    Amúgy itteni javaslatra az automatikus WP10 frissítés után újra raktam a rendszert, ahogy írtad. Az eredmény: újabb appok tűntek el, s helyettük nincs semmi alternatíva...

Új hozzászólás Aktív témák