Új hozzászólás Aktív témák

  • Burt1793

    veterán

    válasz ZsoltG60 #5813 üzenetére

    Ha nem játszol, akkor nem melegedik. Most neked még az első napokban amikor sokat telepítesz, szinkronizálsz normális a melegedés.
    Egyébként tényleg nem értem a nokiát, pedig mindig is szerettem. :D Hogy lehet jobb alulra rakni az soc-t? A kamerának ennyi hely kell vagy ilyen balfaszok (gondolom nem...), sajnálom, főleg, hogy nekem nincs szükségem nagyon ilyen "jó" kamerára. És még azt se sikerült megoldani, hogy a fém keret egységesen felmelegedjen és leadhassa a hőt, jobb alul égető az érzés, szóval 40 fok biztos lehetett. Amúgy asszem a beach buggy racing-gel játszottam pár kört, amikor ez a nagy melegedés előjött, más játékoknál nem volt ennyire durva. De mi lesz később, ha jobban kell az erő, mert már nem lesz élvonalbeli a telefon? Nekem pl a samsung galaxy s2-m a legújabb cm-mel, a mostani appokat használva mindig jó forró, de mivel a bal felső sarokban van az soc, nem is érzem.
    Esetleg egy tokkal lehetne orvosolni a melegedési problémát, de akkor meg szegény telefon nem tud hűlni.
    Az meg a másik probléma, hogy, ha nincs olyan jól megoldva a hűtés, mint más készülékeknél (note3 nem melegszik ennyire), akkor folyamatos nagy terhelésnél a nagyobb hőfok miatt nő a fogyasztás is... :(

    (#5818) ZsoltG60: Ez az emberezés tényleg furcsa volt. Amúgy "vírust" minden platformra lehet írni, manapság a kémprogramoknak van értelme, az wp-n is megél. :D Lehet, hogy ezért nincs egyelőre third party billentyűzet, pedig nekem kéne, gyorsabb lenne a gépelés, ha alapból kint lennének az ékezetes betűk. Szóval, ha onnan nézem, a wp sokkal fejletlenebb, mivel durva korlátozásai vannak, hogy ne legyen tele vírussal a rendszer. :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák