Új hozzászólás Aktív témák

  • Downsampling

    senior tag

    válasz zsoltzsolt #20694 üzenetére

    Július végén, amikor hazajöttem szabira, s megnéztem anyám 650-ét, csak ámultam! Ez igen, én is akarom a WP10-et! Aztán pár nap múlva, hajnalban, másfél napos telepítés után (gondolom, azért csak ekkor, mert a munkám során akár hónapokig nem tudok wifit használni) megjött nekem is a Wp10. Kb. két percig örültem... aztán valahogy semmi sem volt kerek. Ami a 65-en simán, száguldva működik, az itt akadozik, fél percig fekete képernyőt bámulok, aztán a fagyások... 3 nap után az tette be a kaput, hogy 3,5 óra alatt úgy merült le a telefonom, hogy még csak nem is vettem elő a zsebemből, nem is telefonáltam, semmit nem csináltam vele... Akkor még érdekes módon rajta volt az összes Here alkalmazás, aminek örültem. Csakhogy egyik sem működött. Akkor itt ajánlották többen is a HR-t, meg hogy telepítsem újra kábellel. Megcsináltam. Az üzemidő úgyahogy rendbe jött, mondjuk olyan 80-90 százaléka a réginek, de ezt már elfogadnám...A hangerő probléma már jobban zavar, mert se engem nem hallanak, ha telefonálni próbálok, de én sem a másik felet... Arról nem beszélve, hogy nem kapok bizonyos fontos alkalmazásokhoz értesítést, vagy csak nagyon halkan. A Viberhez nem is állítható be, hogy értesítsen... Ami végleg elszomorít, hogy egy csomó alkalmazásom eltűnt, ezeknek nincs is WP10-es megfelelője, vagy nagyon kezdetleges (lásd FB, navigáció, egyebek)... s azt látom, hogy kong az ürességtől az "Áruház"... Mondták, vegyek 950-et. Oké, egy csomó problémám megoldódna, nyilván, bár a Glance képernyőn kívűl nem látok olyan új dolgot, amiért értelme lenne megint kiadni kb 300 eurót. S akkor még mindig nem tudok rendes alkalmazásokat feltelepíteni, mert nincsenek... Miért adjak ki egy olyan telefonra 90-100 ezer forintot, amire eleve nincs mit telepíteni... Na itt és most lezártam ezt a témát, szerintem majd mások folytatják... ez evergreennek ígérkezik...

Új hozzászólás Aktív témák