Új hozzászólás Aktív témák

  • Downsampling

    senior tag

    válasz Clemi #20664 üzenetére

    Szia!
    Van webes felülete, de az amit írsz, fogalmam sincs, hogy mi? :B
    Ehhez nem értek... nem tudom, mi az a GPX és TCX...amúgy ez a webes felület is iszonyatosan lassú és bizonytalan... Néha összezavarodik, volt egy időszak (pár hete), amikor hiába állítgattam mindent, ő mindenképpen csak az angolszász mértékegységet használta (pl. mérföld). Az is megfordult a fejemben, hogy nem is a telómmal van baj, hanem maga a Nike appja szar, mert a webes felület egészen biztosan az. De másoknál meg simán jól működik...

    Aztán van ez a NikeFuel nevű pontozás (ami szerintem pl. a Runtasticban simán a kalóriának felelne meg, de ez csak tipp), ami azóta nem megy, amióta nem Nike+-nak hívják a programot, hanem Run+-nak. Ez pedig ugye a WP10-re áttéréshez köthető. Ennek a gyűjtése nem csak motiválja az embert, hanem ha elég sok összegyűlik (nekem most megállt, nem adja hozzá a futások után az aktuális értéket), akkor beváltható a Nike Shopban.
    Ami tök érdekes, s ezért szidom most már a WP-t, hogy a Run+-ban (akárcsak a hasonló appokban, azokban is, amiket említettél) fel vehetsz barátokat. Nekem is vannak, s azt látom, hogy mindenkinek normálisan működik (az osztrák ismerősömnél is, meg másoknál is, akik a világ különböző részén futnak), csakhogy nekik vagy iPhone-juk van, vagy valamilyen droidos telójuk. És ettől tépem a hajam! Mert ha anno nem ragaszkodom a WP-hez (amit maga a Microsoft fog kicsinálni), akkor nem lennének ilyen problémáim. Félreértés ne essék, nem vágyom androidra, s almára sem, de így meg magamat szivatom...

    Amúgy eleinte a Runtasticot használtam, ami kezdetben szintén eléggé bugos volt. De nagyon szépen helyre rázták! Dicséret érte. Csak közben futáshoz mást kezdtem használni (az Endomondót azért nem, mert az ismerőseim nem azt használták), de nagyobb túrákhoz, kutyás sétákhoz a Runtasticot használom ma is. És igen, futáshoz is tökéletes lenne, csak nem ebben van benne az a rengeteg kilométer... :((

Új hozzászólás Aktív témák