Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    Böngésző teszt vége, bár lehet, valamikor majd folytatom.
    Azonos eszköz, azonos helyeken, azonos körülmények és beállítások mellett. 8 óra kijelzőidő és 25 óra készenlét után mértem (kellett ennyi idő a 8 óra SOT stabil, biztos eléréséhez), mi maradt az akkuban, és a terhelés 98-99%-a wifis böngészésből jött. 40% fényerőn, kábé 150 niten teszteltem, és minden böngészőn be volt kapcsolva valamilyen adblocker, időnként pedig mérés előtt vagy után kevéssel már +/- 1 volt. Egyik tesztelős napon sem fényképeztem 5 képnél többet, vagy beszéltem mobilon 5 percnél többet, hogy tényleg nagyon a böngészők legyenek tesztelve. A meglátogatott oldalak is egyeztek végig, és nem volt sok belőlük. Minden böngészőből az aktuális legfrissebb volt használva. Szerintem 3% hibahatáron belüli eredmények:

    Kiwi - 37% maradt.
    Brave - 41% maradt.
    Via - 40% maradt.
    Opera - 42% maradt.
    Firefox - 37% maradt.

    Figyelembe véve, hogy a böngészés láthatóan nem viseli meg nagyon a mobilt, szerintem használja mindenki azt, amit szeret, de ha éppen valamiért nagyon számít az üzemidő, tegyen fel egy Operát! Én szerintem maradok a Kiwin, ha sajnálom is, hogy megosztott utolsó helyen végzett. Talán idővel kalapálnak rajta, és javít majd ezen a téren is...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák