Új hozzászólás Aktív témák

  • snowdog

    veterán

    válasz thrill #228 üzenetére

    Igen, főleg azzal. De tettem bele T-mobile, Vodafone és Telenor kártyát is. Mindegyikkel lehetett telefonálni. viszont a VoLTE menüpontot csak nagy trükközések árán sikerült előcsalnom.

    Elsőre nekem sem sikerült, de thomas77 fórumtársunk segítségével sikerült elővarázsolni.
    Elmondom nekem hogyan jelent meg a VoLTE menüpont, és kíváncsi leszek kinek hogy fog működni.

    Korábban három szolgáltató sim kártyájával próbáltam (Digi, Vodafone, Telenor (micro van a nejemnek)) de bármilyen variációban, akár egyedül, akár bármelyikkel párban nem eredményezett VoLTE menüpontot.
    A T-mobile kártyát egyedül bármelyik slot-ba téve VoLTE menüpontot eredményez.
    Ha a Digi kártya van a SIM1-ben, és a T-mobile kártya a SIM2-ben, akkor nincs VoLTE menüpont.
    Ha a T-mobile kártya van a SIM1-ben, és a Digi kártya a SIM2-ben, akkor van VoLTE menüpont.
    Ha a T-mobile kártya helyére beteszem a Vodafone kártyát, akkor is megmarad a VoLTE menüpont. Jelenleg így használom.
    Ebből azt szűrtem le, hogy a T-mobile kártya behelyezése hívja elő a VoLTE menüpontot, amit egyébként a többi kártyával nem lehet megjeleníttetni.

    Mikor a fenti kísérletet végeztem, akkor még nem tudtam, hogy a Vodafone VoLTE használatának előfeltétele, hogy a szolgáltató engedélyezze. Azóta engedélyeztettem, és a Vodafone kártyával is létrejön a VoLTE beszélgetés.

    Az alábbi képen látható hol kell keresni a VoLTE menüpontot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák