Új hozzászólás Aktív témák

  • csigasfiu

    csendes tag

    Bár nem Nokia 7 Plus-om van, hanem Nokia 6.1 Plus, de hátha itt is kapok választ a kérdésemre, hiszen nagyjából egyívásúak a készülékek.

    Frissített a telefonom az Android 9-re, ezzel kapcsolatos a kérdésem. Új lehetőség a Sötét téma.
    Át is állítottam a telefonom, úgyhogy most sötét az a mező, ahol az alkalmazások vannak, a billentyűzet, illetve a fentről lehúzható gyors sáv. Sötétre állítottam továbbá az Üzeneteket és a Youtube alkalmazást.

    Elvileg a képernyő balra húzásával megjelenő Google Feed-nek is sötétnek kellene lenni az alap sötét témára állítással (legalábbis a neten talált fotók alapján), azonban ez nekem továbbra is világos.

    Ezeken kívül már a Telefonkönyv is elérhető sötét témával, de hiába frissítem, nekem mindig az október 22-i verzióra frissít, a sötét téma azonban a Play szerint november 6-i verzióban van.

    Nektek mik a tapasztalatok? Sikerült valakinek a Feedet vagy a telefonkönyvet sötét témára állítani? Ha jól tudom, akkor a Telefon alkalmazás még csak folyaamtban van.

Új hozzászólás Aktív témák