Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kube

    senior tag

    válasz Francia91 #325 üzenetére

    Nem vonatkozik :( Azért szomorú, töltőcsatlakozó, bootban ragadás... alapvető dolgokkal van itt probléma.

    Az új 7.2 is bepróbálnám, de az ha jól emlékszem nagyobb és még nehezebb is. Ez a méret nekem bejött, minőséginek találtam a telefonnál használt anyagokat és összeszerelést is.

    Ami kivetnivaló, hogy úgy látszik kicsit óvatosabban kell vele bánnom, mert mindkét oldalról sikerült beégetni a kijelzőt (pedig vigyázok rá), azóta pedig ropog a telefon amikor a fülemhez nyomom :D szóval van itt minden kérem szépen

    Maradnék a Nokiánál ennek ellenére is (talán az új modellekre nem jellemzőek azok az alap problémák amik a 7.1-nél előjöttek), de a méret nekem számít. Ahogy látom a 6.2 meg a 7.2 méretei szinte teljesen megegyeznek, meg a súlyuk is, érdekes ezt látni. Számozásból arra gondolnék, hogy a 6.2 kisebb, az 5.3 meg még nagyobb.

    Google Pixelen is el kezdtem gondolkodni, jövőben lehet, hogy arra váltok. Esetleg kisebb számú Nokia modellt kell nézegetnem, nem tudom még. Még 1 évig garis a teló, reméljük addig elleszek vele.

    [ Szerkesztve ]

    No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

Új hozzászólás Aktív témák