Új hozzászólás Aktív témák

  • panam

    csendes tag

    Üdv mindenkinek!
    Kb. 3 hete vagyok tulaja egy ilyen gépnek, a T-nél vettem.
    Nagyon tetszik, tudásban is pont megfelel... épp ezért vagyok kicsit elkenődve néhány apróság miatt.
    1.) Amit kezdettől fogva észrevettem, hogy valami zörög a telefon belsejében. Kivettem az aksit, lefogtam a gombokat, és akkor is zörög valami apró fém a kamera és a kijelző között valahol a telefonban. Nem zavaró, csak észrevehető, ha egy kicsit megrázom a telefont.
    2.) Aztán tegnapelőtt jött egy szoftveres gond. Feloldottam a billentyűzárat, de a kijelző fekete maradt. Valakit hívni akartam, így a zöld gombot is reflexből nyomtam... a sötét kijelző láttán meglepetésemben rögtön kétszer. :) Erre a sötét panelen megjelenik az üzenet, hogy "Hívásátirányítás aktív." tehát valakit tárcsázott a kicsike, de a kijelzőn még mindig csak a nagy feketeség volt. Gyorsan kinyomtam, nyomkodtam egy kicsit, de nem mutatott semmit, csak a sötétséget, meg a megfelelő gombnyomások után a felugró üzeneteket, hogy "Billentyűk lezárva/ feloldva" :F Aztán egy kikapcsolás után már minden rendben működött.
    3.) Legutóbb pedig tegnap lepett meg a telefon... sms írás - tehát folyamatos gépelés - közben elaludt a gombok világítása. Az sms hátralévő részét vak gombsorral begépeltem, mert hál' Istennek a kijelző még világított... aztán bill.zár be - ki és már világítottak a gombok. :(

    Valaki tapasztalt már hasonlókat?

    [ Szerkesztve ]

    ez is egy jó nap.

Új hozzászólás Aktív témák