Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jbcs

    tag

    válasz D1Rect #3 üzenetére

    Sok különbség van a női és férfi gondolkodásban, de gondolom ezzel nem mondok újat. Volt több női főnököm, kollégám és a hajamat téptem tőlük néha, ahogy el tudnak veszni a lényegtelen részletekben és azokon lovagoltak, persze tisztelet a kivételnek, de sajnos nekem ez volt a tapasztalatom.

  • GEIL

    addikt

    válasz D1Rect #3 üzenetére

    Az egyenjogúság max. addig tart amig lift nélkül fel kell vinni a hűtőszekrényt a 4. emeletre....marha régi és hülye duma, de sajnos ez van és emberenként különbözőek vagyunk. Viszont bármennyire nem tetszik nekünk, egy nő képes több dologra figyelni egyszerre...mi nem nagyon.
    A G.I.Jane egy jó példa...de a való életben soha nemlesz egyenjogúság....dolgoztam vezető beosztásban egy multinál kb 10 éve.....8 általános iskolát végzett 19 éves félcigány srác...35 éve fősulis és 58 éves asszony ugyanúgy dolgozott a soromon, ugyanazért a bérért.....de a 20kg-os ládákat a nő éjjeles műszakban már nem akarta emelgetni mert "nem birta"...össze is veszett mindenkivel mert a cigánygyerek elküldte melegebb éghajlatra, mondván hogy ha nem birja akkor számoljon le vagy tűnjön innen...egyenlő pénztért egyenlő meló legyen...nem humánus..de igazságos. :R persze ez nem informatikai példa...de tanulságos. :K

    [ Szerkesztve ]

    ------------------------- i7 13700K - 64Gb DDR5 - RTX4070 ---------- i5 9600k - 32Gb DDR4 - RTX3060 ------------------------- ------------------------- PS5 --------------- ------------- Samsung A53 5G ------------ ------------ Xbox Series X ----------------------------

Új hozzászólás Aktív témák