Új hozzászólás Aktív témák

  • csubuka

    addikt

    Összegezve a GE ROM:

    PRO:
    -eddig jó, eltűntek látszólag a megszokott hibák (most hogy a képernyő felvillanást a rom vagy a többi kavarás oldotta meg az rejtély marad örökre, tán tévedett az a Kolléga aki hardveres problémának hirdette meg, egyszerűen az újabb gyártású gépeken valamelyik szenzor más beszállítótól jöhetett és ezért megőrült az alap rommal - vagy ki tudja)
    -nem melegszik nagyon, kivéve 1.7 ghz-en :)) , átlag 28-30 fok, kicsit magasabb az akksi hőm 1 GHz-en
    -akksi időről még nem tudok komolyan beszámolni, de csak jobb lehet, mint volt...

    KONTRA:
    -ámde WEP titkosítású hálózatot, ahogy korábban is írtátok nem támogat (legkevésbé sem gond szerintem)
    -a haptic feedback a nem adja az android billentyűzeten
    -a noti led folymatosan világít, kissé zavaró működésű, de legalább értesít - ezt nem lehet elvitatni tőle
    -időzóna parát produkál valóban nekem is (ahogy sok más illetőnek szintén), még ha mindent a nagykönyv szerint végeztünk, akkor is.
    -néhány ember az akksi 100 százalékos feltölthetetlenségére ezen is panaszkodott, nekem ilyen bajom nem volt (ez tán valami máshoz köthető, nem játszották el a megoldást jelentő cselekvés-sorozatot a vondroidról pl)

    UI: Simán lehet, hogy ezek közül valami önhibámból jelentkezik, de eddig tetszik, hogy villogás sehol nincsen... kopp-kopp

Új hozzászólás Aktív témák