Új hozzászólás Aktív témák

  • didyman

    őstag

    válasz biker #53 üzenetére

    Az finom dolognak tűnik :D . Magam sem vagyok híve az oktalan kukázásnak ilyen régi, de kifogástalanul feladatát ellátó dolgok kapcsán, hihetetlen, hogy egy cégvezető fejében megfordul egy ipari gép lecserélése egy tápegységhiba miatt, mert a helyi illetékes semennyire sem ért hozzá (nem bonyolultabb egy ATX tápnál) és a gyártó a másik tápegységet olyan áron (200e körül) küldi (ennyiért tervezek egyet és legyártom én is), hogy az ember elpirul tőle. De ugyanez előfordul egy soros port 150Ft-os illesztőjének rendszerű halálakor is. Mondjuk ezek még egyszerű dolgok, egyikhez sem kellett kapcsrajz. Mikor elkezdtem noteszeket szervizelni, akkor azokhoz kerestem bőszen rajzokat, mondván hogy ahhoz mégis kéne, mert nem olyan egyszerűek, aztán 1-2 modell lett ingyen (a fene sem akart fizetni érte neppereknek, akkoriban meg nagy divat volt az egyébként ingyen elérhető PDF-ek fizetős keretben történő letölthetősége), aztán most meg már nem nagyon érdekel, ha valami nem tiszta, adott IC-re keresve egyszerűbben megoldom, de ezek meglehetősen tipizált dolgok, a csomagológépek meg gondolom, eléggé egyediek, a darabszámokról nem is beszélve.
    Az a hegesztőfejes alfertályi kijárat ügyfél az nem egyszerű, mifelénk ilyesmi fel sem merül, gép átadásakor a garilapon/átadás-átvételin rögzítve van minden, amit aláírunk, onnan meg reklamáció nem lehet a tartalmat illetően. De szép is ez így elméletben :DDD .

    "Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

Új hozzászólás Aktív témák