Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alamuszi

    senior tag

    válasz osztraksajt #44 üzenetére

    Igen csak ne téveszt össze a kereskedőházat a gyártól, mert a kettő nagyon nem ugyanaz! A kereskedőházak nagy része Kína frekventált részén van ott valóban szünet van de a gyárban nincs.

    "A magyarok szeretnek dolgozni, csak sajnos elég sok körülmény összejátszása úgy hozta, hogy Magyarországon nem érdemes dolgozni, mert nincs megbecsülve. Kérdezd meg Angliában mért nem szereti a többi vendégmunkás náció a magyarokat. Mert dolgoznak mint az állat és tőlük is azt várják el amit a magyarok teljesítenek. Ez is személyes tapasztalat, ismerek olyan Angolt kint aki csak magyarokat vesz fel, mert normális pénzért ők hajtanak a legjobban."

    Ezt sem így gondolom, az a nagyon kevés magyar aki kiment például angliába, dolgozni ment! Ne a 10 - 30 000 Magyar ember alapján ítélj meg egy nemzetet. A kint élő magyarokat azért nem szeretik, mert dolgoznak, ez van itt is Németországban, de az véletlen, hogy én itt vagyok, nem haver ismerős, meg a szép szemem miatt kerültem ide, mert Magyarországon valóban ez megy. Hanem mert meg vannak velem elégedve, 450 -en jelentkeztek az állásra 3-t vettek fel, ésn is kiindulhatnék ebből az arányból de nem akarom.

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

Új hozzászólás Aktív témák