Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gerilee

    aktív tag

    válasz Gazala #9 üzenetére

    Mielőtt báki is megvádolna, kipróbáltam a Safarit, itt van a gépen telepítve, de nem jött be. Sem a kezelése, sem a megjelenítése. Az én SWhasználati/internetezési szokásaimhoz az Opera illik. Nem azt mondom, hogy jobb mint a Safari, de nekem kényelmesebb és jobban tetszik. :)

    Öt éve mennyi Safari böngészővel szerelt macet adtak el? És mennyit adnak el ma? Ha Te egy rosszindulatú programozó lennél, aki minél több adatot meg akar szerezni a figyelmetlen és felelőtlen felhasználóktól, akkor mit célóznál meg? Egy olyan böngészőt/OPrendszert ami a piac nagy részét uralja, vagy egy olyat ami alig éri el a statisztikai hibahatárt?
    Hasonló jelenséget lehetett megfigyelni annó a Firefoxnál. Mindeki dícsérte, istenítette, ajnározta, ezáltal megismerte az internetes társadalom és elkezdték egyre többen használni. Ennek az lett az eredménye, hogy olyanok is elkezdték "vizsgálni", akik nem böngészésre használnák. Azán elkezdtek jönni a hibajavítások, patchek, kritikus hibák és kiderült, hogy a Firefoxot is csak emberek készítették és ez sem tökéletes.
    Hasonló a helyzet szerintem a Safarival is. Minél többen fogják használni, annál több hibájára derül majd fény...
    Az pedig más kérdés, hogy valószínűsítem Te nem tartozol a "minden por_nolinkre észnélkül rákattintok" userek közé, így nem vagy _mérvadó_, bármilyen böngészővel biztonságban van a géped. :)

    Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

Új hozzászólás Aktív témák