Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -szp-

    aktív tag

    válasz UnA #58 üzenetére

    Persze, ez mindaddig nem probléma, míg nem jut be a hálózatra valahogy, legyen az vezetéken, wi-fin, vagy malware segítségével. A sületlenségekre nem is akartam reagálni, megpróbáltátok, de erősen write only...

    (#59) blackrulz: a Fonról nem fog bejutni, kizárólag azonosított guest jogosultság van azon a körön, maximum annyit lehet elérni, hogy (mivel nincs protokolltiltás) leterheli az eszközt.

    <!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

  • DonMaster

    addikt

    válasz UnA #51 üzenetére

    szerintem fölölsleges, tovább fezsegetni a témát hgoy törhetö-e kintröl, vagy nem szerintem igen. és kész.

    2. Telekom: voltam fejlesztő, üzemeltető, architect többféle témakörben. Természetesen vannak léhűtők, ahogy mindenhol, de továbbra sem releváns, amit írtál.
    Erre csak anynit , hogy nem léhüütöre gondoltam irtam , hanem hogy nem informatikai végzetségel van felvéve informatikai tudást igényelő munka helyre, töled meg csak 1 kérdést tettem fel mi a végzetséged ere szépen tereltél, hogy mit dolgoztál a telekomnál. csak igazoltad azt , hogy nekem van igazam.
    lionhearted
    hölgyeké az elsöbbség, csak utánad.
    jerry311
    "...kell kapjál egy átjárot ami a router ip-je.
    máskép nincs net..."
    Na ez az ami elárulja, hogy tényleg fogalmad sincs az egészről. Igen, kell egy default gw. Nem, egyáltalán nem kell, hogy ez a router IP-je legyen.

    szerinted igen, viszont a kliens gép azaz a laptop telefon stb amivel a guest hálora csatlakozol. ha nem a router ip-jt kapja átjáronak hanem a következö routerip-jét ami a telekom-é akkor az elsö routernél hogyan is jut ki? persze ip tabla stb. de feltételezük, hogy igazad van, akkro is mire az ip tabla-bol mire megjön a kliensnek hogy ezen keresztül küld, nah most az egy ping-ként kilehet deriteni, de akkor még ott van az ip search advance nevü progi, mivel a telon laptopon lezs ip cimed, és abban a tartományben felfllhetö gépeket kilistáza és meg van a router ip-je.
    "...mesély..." -- óóóó gyász. :W nem tudom melyik a nehezebb az IT vagy a magyar helyesírás, igazából mindegy is, egyikhez sincs sok közöd.
    Xd vicces vagy továbbra is, konkrét dolgott nem tudsz irni , csak hgoy nem ugy van ahogy én irom, az nem érv, tiszta gyerekes, támaszd alá az érvelésedet. az ugye nem megy.7
    blackrulz
    miben is hazudok?
    d-link router-t adtak coax terület, és admin/password volt a jelszo. semilyen random. mind ezt 2honapja.
    UnA
    nem igazán butaság. söt, törhetö, de ez nem hacker képzö téma szerintem , nem az a cime , hogy hogyan törjük fel a telekom fon wifi háloját házilag.
    -szp-
    nem writeonly vagyok, de pont ez az, sok mindent meg tehet kintröl, amivel ellehet érni azt , hogy bejuson.

    [ Szerkesztve ]

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák