Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    Sikerült publikálni egy fullosan összevissza cikket...
    A tisztelt szerző azzal a kezdéssel, hogy az ms-t nem illik szeretni, merthogy a jóarc fórumozók se szeretik, besorolta magát a fórumon trollkodók közé.

    Ha már trollkodunk, a vista tényleg nem tud megbukni. Már rég megbukott.
    De ha már kötözködésre kapcsoltam:
    "a Microsoft árbevételét egyáltalán nem befolyásolja, hogy a megvásárolt Vista-licenccel mit kezdenek az ügyfelek": a microsoft árbevételét az se befolyásolja, hogy a meg nem vásárolt licenszekkel mi lesz :P (tudjátok, amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten...

    Majd következik egy csontig, meg a szakértők pofánverése össznépi szinten...

    A hozzászólásokról:
    #3: majd pont a windows7 fog pontosan érkezni... van ez a szó, hogy is írják: de ja vu?

    #7: linux rulez, debian for ever. mondtam már, hogy még mindig trollkodós, közötködős üzemmódban vagyok?

    #17: nekem meg az a bajom, hogy nem tudok elfogadható áron olyan rendszert venni, amibe rendesen fér ram. Mondjuk legalább 16G...

    #19: engem azért zavarna, ha 0% lenne az üres ram, mert akkor nem lehetne elég gyorsan foglalni belőle. Jobb szeretem, ha a ram kb. 10%-a átlagosan üres marad. Kár, hogy igazán szép memóriakezelést a vms-ben láttam utoljára...

    #26: szerintem lehet venni olyan vasat, amin fut a linux. Valóban, nem árt tájékozódni előtte meg válogatni.

    Ps: Moonman, we miss you :)

    [ Szerkesztve ]

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák