Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz SunMount3r #26 üzenetére

    Lett volna amúgy még egy kérdésem a hír kapcsán, de sikerült gyorsan kigugliznom rá a választ: [link]

    Egy normálisabb 128GB-os SD kártya 17K-tól kezdődik, hát még egy olyan kapacitású ára amiből nem kell majd esetleg még egy másikat is venni idővel, mert az már betelt... Csak mondom...

    [ Szerkesztve ]

  • b.

    félisten

    válasz SunMount3r #28 üzenetére

    Mivel a játékok kártyán ugyan annyiba kerülnek kártyán, mint digitális formában, akár 1 is elég lehet.vagy több kicsi. Itt nem kell telepíteni ugye, csak berakod aztán játszol.
    Ezt mar megjelenés előtt közölték, hogy a belső tárhely nem a játékok telepítésére lesz használható, hanem profilok, közösségi funkciók tartalmához. Adhattak volna mondjuk mellé valóban egy 64 Gigás karit, de Nintendo szabályozza, hogy digitális formában nem lehet olcsóbb egy játék, mint adathordozón, ezért érdemes a játékokat megvenni kártyán, mint rég.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz SunMount3r #37 üzenetére

    Switchre szabott irányításra készült játékoknál nincs jobb,s a Joyconok a mozgásérzékelők és az egész erre szabott, erre írt és rengeteget tudnak hozzátenni a játékélményhez.

    "A "foteles", nagy TV-s klasszikus gaming-hez pedig vannak -szerintem- sokkal jobb alternatívák."
    Ez nagyon szubjektív dolog, mert Playstationon és One-n nem játszol ezekkel a játékokkal. PS3 szintjét hozza így is asztali módban, azért nem 16 bites játékélményről beszélünk.

    És a legfontosabb:

    "(A Nintendo exkluzívokat nem keverem bele a dologba, mert ez már nagyon egyéni preferencia kérdése, hogy kinek ez, kinek a PS, kinek az X inkább... És sokan PC-n is elégedetten "2

    na pont ezzel a dologgal nem törődsz pedig ez a lényege a Switchnek és a Nintendonak, a játékok és a felhozatal, azok minősége is milyensége. Ez adja el az egész konzolt és ettől ilyen sikeres és ezért szeretjük mi is, A többi csak egy körítés hozzá, ami kiszolgálja a játékélményt.
    Igazándiból ezt minden egyes Nintendo hírnél meg kell magyarázni és le kell írni olyan embereknek, mint most te, akik nem játszottak vele, nem tapasztalták, nem tudják milyen pluszt ad a Nintendo féle Játékélmény , és itt ez a lényeges szó.

    Én se vitatkozásból írom, csak tényként, hogy jobban ráláss.És nem vagyok kizárólagos felhasználó.
    Van egy egész komoly gamer PC-m , xbox One, Ps3,2,1 switch , wii, N64, gamecube és SNES NES stb, 16 játékkonzollal rendelkezem és van pár 3DS is, kvarcjátékokból pedig kb 30 :)
    Mégis azt mondom, hogy ezek mellet is szenzációs kis masina, remek hangulattal és lehetőségekkel, minden hibája ellenére is.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz SunMount3r #43 üzenetére

    Érthető az álláspontod. Igazából ezt azok értik, akik ráéreznek a Nintendo játékok világára és meglátják bennük a hatalmas munkát és az ötleteket. Sok embernek-( nem rád gondolok, te érveid tök érthetőek)- rózsaszín ugrabugra és Mario, pedig sokkal több eszencia és fantázia van benne,mint a mai tucat AAA kategóriás játékok többségében.
    Ráadásul valóban új ötleteket és színt visznek beléjük. Nintendo exkluzívok koránt sem hibátlanok, de nincs szükség több gigás first day patchekre , hogy kijavítsák a kiadáskor még bent lévő bugokat stb.
    Ha megnézed például az Új Mario galaxy értékeléseit , mindenhol 9-10 pont . Akkora élményt és fantáziát rejt a játék, hogy 35 év játék tapasztalata után is meglepődök és térdre ereszkedek, minden ráköltött fillért megért.
    Szerintem most a legtisztább exkluzív játékfelhozatalt a PS4 és a Switch hozza, a kettő kombinációja szerintem tökéletesen tud konzolos élményt adni..( nekem One-m van, annak is meg van a maga előnye - EAcess, Pass, Playanywhere és a remek havi Gold játékok, + visszafele kompatibilitás)
    Igazából eléggé színes lett most a SWitch megérkezésével a konzolos világ, sokkal jobb , mintha egy újabb 8 magos szörnyeteget tettek volna le az asztalra nulla innovációval.( amit valljuk be, nagyon sok tucat konzol és PC játékos elvárna, de szerencsére NIntendo nekünk adja meg , amit elvárunk tőle, mi meg megháláljuk) Persze lenne mit csiszolni rajta, valóban nem értem, hogy miért nem dobnak mellé a csomagba egy 64 GB kártyát, mint anno 3DS hez 4 GB karit tettek, és kevésbé menne siránkozás.Többek között itt is 2 havonta jön egy ilyen cikk Abu-tól.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák