Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz b. #41 üzenetére

    De, én is gondolok az exkluzívokra, éppen azt írtam, hogy ezt most direkt nem veszem bele, mert más szempontok szerint néztem a dolgokat, amik inkább voltak objektívebbek.

    Az égész inkább egyfajta megmagyarázása saját magamnak és saját magam "lebeszélése", hogy "miért épp ne" Switch-et vegyek az egyéb lehetőségek közül.

    Írtam is: vagy-vagy, nekem pl. egy fullos gaming PC árának kipengetése mellé biztos nem férne be még a Switch is. Vagy, ha már vennék mellé egy konzolt, akkor is inkább PS4-et.

    Az exkluzívok miatt pedig pláne, pl. a PS4-esek alapból jobban érdekelnének és mutiplatform AAA-s játékok is szebben festenek PS4-en.

    Valóban nem volt még a kezeim között, csak a játékokból készült videók alapján tudom megítélni, de ezek alapján egyelőre semmi olyannal nem találkoztam, ami leszorítaná a PC-t vagy PS4-et a listámon.
    De senki nem mondta, hogy az N-es exkluzívok rosszak lennének...

    Ezért is elég komplikált a kérdés (számomra és biztos nem vagyok vele egyedül), persze, ha mindre lenne keret, akkor mindjárt sokkal egyszerűbb lenne.

Új hozzászólás Aktív témák