Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GReddy

    tag

    válasz orbano #25 üzenetére

    A piratebay.org pontosan ezen dolgozik, mint az eszelős. Onnantól izélhetik a tudományukat! Egyébként meg most azért tölti le az ember, mert ott van. Ha véletlenül nem lesz ott, na bumm! Ami nagyon kell, úgyis megszerzem - máshogy! De fizetni biztos nem fogok érte. Mostanában hirtelen nagyon sok (xxx.dyndns.org, tzo.com, myip.hu és hasonló) privát szerver lett. Zárt körben. Hogy milyen adatot forgalmazok? Kinek mi köze hozzá? A szerződésemben (mert jogilag erről van szó) egy büdös szó nincsen arról, hogy lekapcsolhatnak azért, mert ftp-zek, vagy torrentezek. (Nem szeretem a torrentet, nagyon lassú.) Havi 250Gb -m van most a UPC-nél, ennek elégnek kell lennie! Mindenre. Akinek nem elég, az üzletszerűen töltöget, azokat azért valagba rúgnám én is. Egyébként meg van az éremnek egy másik oldala is: Hova az anyjába rakja az artisz dzsúz a tőlem lemezenként ellopott (tőlem nem, mert én a tótoktól hozatom a lemezt, és még számlát is kapok, 48 forintért per darab!) 150 forintot, egy. Kettő, amíg ilyen szinten szipolyoz ki a rendszer, addig hogy remélik, hogy akár egy darab jogtiszta szoftverem is lesz a polcomon??? De most komolyan! Van tizen-xxx millió hitelem, három gyerek, asszony gyesen etc. Miből vegyek szoftvert - filmet? Két óra langyos tötymörgésért úgysem fogok 8-10eFt-ot kifizetni! Nincs az az isten! (Mondjuk nem is vagyok egy filmbuzi..) Fizessenek ők, hogy rászánom a drága életem egy darabját arra, hogy a szemetüket megnézem. Ez is egy álláspont. Az enyém.

    Dominate the woods... The Bowhunter.

Új hozzászólás Aktív témák