Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RyanGiggs

    őstag

    válasz Chp #53 üzenetére

    Én 10 évvel idősebb vagyok, de hasonlóan látom. ;)
    Single-be pont az a jó, hogy kizárhatom teljesen a kinti világot, és elmerülhetek a játék sztori módjában. Egy játékban pont a kampány mód ami érdekes. Multi teljesen hidegen hagy, max akkor szuper élmény ha a FIFA-val játszom. De más játékokban a multi teljesen értelmetlen a számomra.

  • Ragnar_

    addikt

    válasz Chp #53 üzenetére

    Én kifejezetten szeretem mikor 85/2 statos multiplayer géniuszokkal tudok egy szerveren játszani az ellenfél csapatban mondjuk BF-ben, vagy Cod-ban és úgy is lelőnek a killcam szerint, hogy másfelé néznek éppen, vagy tökönmákon keresztül sniperrel. ;] Mondjuk ez is túlzás, mert azért nincs minden meccsen és körben cheater, és néha war módban még elől is vagyok Cod WW2-ben, (és kifejezetten jobb lett a 9v9-el a war mód) de megvan a multy only-nak a hátránya, én se mai csirke vagyok már, a reflexekkel vannak már apróbb gondok ilyen shootereknél. :DDD Gondolom, ha a régi klasszikusokat játszottad, akkor az új Doom se maradt ki. Utóbbi idők legjobb SP shooter élménye szerintem, vagy 3-4 végigjátszáson túl vagyok, mondjuk egy campaign coop mód rohadt jó lenne hozzá, de singleben is jó. Ultra Violence-n már kellemesen húzós, de azért még nem frusztráló, és az árkád mód szintén egy kellemes plussz...

    [ Szerkesztve ]

    Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

Új hozzászólás Aktív témák