2018. május 27., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) core2

core2
(PH! kedvence)

Ha ennek a fele is igaz, tolem egy fillert nem latnak, az tuti! :D
A BO-t mindig az SP tette naggya. Ennek az elhagyasa a CoD-ba vetett utolso remenyeimet is szertefoszlatna (ami tkp. a legutobbi par resszel megtortent).

Udv. core2

Ascende superius

(#2) oriic válasza core2 (#1) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

+1

En birom a COD-ok sztori modjat, nagyon sajnalnam ha kimaradna.

Live-Die-Respawn

(#3) -Skylake- válasza core2 (#1) üzenetére

-Skylake-
(őstag)

nézd a jó oldalát , battle royal az leaglább lesz, mer az kell. A singleplayer nagyon 2010 , a BR az igazi 2018.

"Nem nézem le a funkcionális analfabétákat. Ezt kikérem magamnak." Abu85

(#4) .LnB

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Én reggel mikor olvastam ezt, akaratlanul is elröhögtem magam. Annyira tipikus COD lépés lenne. Sőt innentől kezdve áttérhetnek évenkénti lebontásban a muti, single, multi, single sémára. :)

Jelenleg a Pubg és a Fortnite uralja a BR piacot, abban viszont igaza van a Cod fejlesztőinek, hogy még nem fedi le ez a két cím teljesen a BR stílust. Úgyhogy lehetne keresnivalójuk, csak ne lenne a COD multi alapból f*s a MW2 óta.

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#5) haxiboy

haxiboy
(PH! addikt)

Gondolom a kampány hiánya nem fogja hátráltatni őket abban hogy teljes összeget kérjenek.

BTC : 1HaxiBoy43dEBpk9amznGuFs8h2YjYH4F7

(#6) Gery9112 válasza haxiboy (#5) üzenetére

Gery9112
(senior tag)

Biztos, hogy nem. ;] Sőt kinézem belőlük, hogy Black Ops 4 (kampány nélkül) 60 dodó + season pass. Ha meg COD kampányt akarsz akkor jön a rebesgetett Modern Warfare 2 remastered (csak kampány) 60 dodó.

Így lehet kimaxolni a fejőstehén fogalmát.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#7) Kvelstadt

Kvelstadt
(PH! kedvence)

Cod BR. Ezt ki nem látta előre? :D
Részemről a fortnite br az egyetlen multis cím amit játszom és abban meg is találtam kb mindent ami tetszik, szóval maradok is ott.

\ [T] /

(#8) .LnB válasza Kvelstadt (#7) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Kérem tegyék meg tétjeiket a Battlefield: BR bejelentésre. :)

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#9) Kvelstadt válasza .LnB (#8) üzenetére

Kvelstadt
(PH! kedvence)

:DDD

\ [T] /

(#10) GhostPetya

GhostPetya
(őstag)

Olyat is lehetett olvasni hogy kicsúsznak az időből, és nem tudják befejezni a játék single player módját, ezért törölték (ami vicces, tekintve hogy bőven van idejük a három fejlesztőcsapatos forgás miatt elkészíteni a játékot), illetve hogy a battle royale módot nem a Treyarch, hanem a Raven Software készíti.

Egyenlőre pletyka, az Activision meg a bemutatásig nem hajlandó reagálni spekulációra.

Én se örülök egy jó single player mód hiányának, bár már a BO III esetén is úgy éreztem, hogy nincs a játékban ilyen, mert egyrészt ott a játék azon része kaki volt, másrészt sehogy sem volt összhangban a multival. (Kvázi mindha két külön játékot csomagoltak volna egybe.)

(#11).LnB

Na ja. :DDD

(#12) oriic

Igaz, meg szerintem is elkönyvelhetjük ezt rendes hivatalos infónak sajnos. :( De azért várjuk ki a végét.

[ Szerkesztve ]

„A half moon, it has a dark half and a bright half, just like me...”

(#11) .LnB válasza GhostPetya (#10) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Látod?! Egyszer próbálnak 6 órás kampány helyett 6,5 órásat csinálni, máris csúszik az egész. :D Pedig ők csak jót akarnak. :(

[ Szerkesztve ]

(#12) oriic válasza GhostPetya (#10) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Az a gond, hogy COD pletykak a legtobb esetben szinte mindig igazak. :(

Live-Die-Respawn

(#13) haxiboy válasza Gery9112 (#6) üzenetére

haxiboy
(PH! addikt)

Szerintem azt már kimaxolták magával a névvel... Hiába egyszerűen elgurult náluk a gyógyszer. Látták hogy a COD1 jó volt, csináltak egy második részt az első alapjaira, az akkori modern, DX9 alapokra. Látták hogy brutál népszerű játékot alkottak, a pályák is jók voltak, de nem fogyott olyan jól ahogy várták.
Bepróbálkoztak egy harmadik résszel, ami ha jól tudom szintén nagyon jóra sikeredett, viszont csak a konzolokra jelent meg.
Nagy konkurenciájuk a Battlefield szintén hasonló körökben mozgott, illetve jött több másik második világháborús játék, újat kellett alkotni. Viszonylag még megragadtak a valóságos dolgoknál így született meg a COD4 amivel ismét sok régi és új vásárlót leültettek a gépek elé. Ennek a folytatása nem volt rossz, de sok kritikát kapott. A World at War-t ide sem sorolom, a legtöbb embernek érdektelen játék volt, főleg a hülye zombis lerágott csont mód után, hiszen ezek modok formájában már emlékeim szerint a 2. részben is jelen voltak, sok munkájuk nem lehetett vele.
Black Ops után pedig elszabadult a pokol.

Nem látom értelmét évente új résszel jelentkezni, Battlefield sorozatnál legalább 2 évente jön és többet dolgoznak az egyes részeken, persze nincs rálátásom hogy COD-nál hány részen dolgoznak egyszerre de mégis a Battlefield szériában több apróságra odafigyelnek. (Koszos fegyver amiről a kosz nem tűnik el magától, töltényhüvely különböző felületeken különböző hangot ad). Na meg COD ban 10x év alatt nem sikerült megcsinálniuk hogy ha lenézek lássam a lábam és az árnyékom :D

(#14) GhostPetya válasza haxiboy (#13) üzenetére

GhostPetya
(őstag)

BO III -ban és IW -ben volt lábad és árnyékod, az új WWII -ben megint nincs. :DDD

„A half moon, it has a dark half and a bright half, just like me...”

(#15) Gery9112 válasza haxiboy (#13) üzenetére

Gery9112
(senior tag)

A COD számára konkurenciát az EA akar csinálni (ezzel szépen elsorvasztja ezt a címét is de ez teljesen magánvélemény).

A Battlefield a nagy, monumentális csatákról szólt, ahol minden kasztnak megvan a maga szerepe/helye a csatamezőn. A COD egy pörgős multiplayer élmény (legalábbis a COD 4-ig mert akkor játszottam vele utoljára).
Az EA pedig évek óta nem bírja feldolgozni a COD sikerét (mondjuk az én csőröm is cseszegetné, ha a fejlesztőstúdióm elmegy a konkurenciához és csinál egy arany tojást tojó tyúkot míg én módszeresen kicsinálom a nagy múltú Medal of Honor-t). A Battlefield 1-n is látszik, hogy a taktikázást, csapatmunkát felváltotta valamennyire az agyatlan mész oszt lősz és CODosítják a játékmenetet.

A COD 4. részével az Infinity Ward felismerte, hogy kimaxolták a második világháborút és kezdték el a modern kort. A Ghost-ig szerintem a COD kampányokkal igazából nagy gond nem volt, hozták a kötelezőt, pontosan tudtad mit kapsz.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#16) Locutus

Locutus
(PH! kedvence)

Akkor ez lesz az első COD, amit még egy virágbolti letöltésre se méltatok :)

(#17) csiki_92

csiki_92
(fanatikus tag)

Majd DLC formájában +30$-ért. :DD

(#18) cyberkind

cyberkind
(PH! nagyúr)

Helyes, így legalább ezt is kihagyhatom. :))

Vajon van értelme ennek így PC-n? :D

"Yippie yi ooh, Yippie yi yay, Ghost riders in the sky"

(#19) Bad Pritt válasza .LnB (#4) üzenetére

Bad Pritt
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Sőt innentől kezdve áttérhetnek évenkénti lebontásban a muti, single, multi, single sémára.

Ezzel nem is mondasz akkora hülyeséget (mint amekkorát általában szoktál ;]), ha olyan minőséget tudnának pakolni a single részekbe, mint pl egy Wolfenstein. Na ez az, ami nem fog megtörténni.

(#20) DiamondBack válasza .LnB (#8) üzenetére

DiamondBack
(senior tag)

A PUBG war módja nekem tulajdonképpen battlefield deathmatch random fegyverekkel volt mégis meg van érte őrülve a nép, fixen akarják a játékban akkor hogy is van ez ?:D

[ Szerkesztve ]

--------------------------------------- ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿ ---------------------------------------

(#21) NyMRooD válasza .LnB (#4) üzenetére

NyMRooD
(fanatikus tag)

Nem, szerintem rájöttek, hogy úgy is megveszik ezt a sz*rt ha nincs single, ezért kidobják az utolsó olyan darabkáját is a cod-nak amibe munkát kellett fektetni és így kiadhatnak évente akár 2 új cod-ot is, mindig csak át kell skinezni (3-5 évente meg berakni egy új engine-t) a sok fan meg úgy is megveszi. :C :W

[ Szerkesztve ]

ASUS M5A99FX PRO R2.0 - AMD FX-8350 - CORSAIR 8GB Vengeance DDR3 1866MHz CL9 - Corsair H100i - ADATA 256GB XPG SX900 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ Edition - NZXT Phantom 410 - Win 10 (Egyéb: Asus DVD író, 1.5TB Seagate és 2TB WD merevleme, 600W FSP táp)

(#22) tailor74

tailor74
(PH! addikt)

Nem gond, nem kell pénzt költenem rá. :K

Amúgy sajnálom, én jól elvagyok a cod single részeivel.

tailor74

(#23) .LnB válasza Bad Pritt (#19) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

a Zoffos részre: [link]

(#20) DiamondBack Nem értelek, semmi rosszat nem írtam se a Pubg-ről se a BF-ről.

(#24) Andrew Pippo válasza Gery9112 (#6) üzenetére

Andrew Pippo
(tag)

Ez pontosan így van. Nem véletlen nem elérhető pl box-on a visszafelé kompatibilitásban egyik MW-sem (ill, a remaster után mostmár a 4 igen) miközben a BO-k meg igen. Ez hozta magával azt, hogy a mostani MW2 után jövőre jön az MW3. Ők is érzik szerintem, hogy jót gurítottak az MW szériával aki single-t akar az úgyis megveszi azt. (Pláne ha mondjuk a nem spórolják ki belőle a Spec-Ops-ot.) Aki meg nagy multit akar vegyen legfrissebb CoD-ot.

Az EA válasza kb erre az lesz, hogy majd jön a Titanfall 3 valamikor a jövőben (remélhetőleg miniumum olyan sztorival mint a 2 volt), az idei BF meg szintén hozza a kb nulla story-t. Nem véletlen szerintem, hogy nem akar a BF belemenni az ugribugriba.

Az se lepne meg ha a jövőben valamikor jönne valamilyen MoH remaster vagy reboot és a Titanfall menne az ugribugriba, a BF menne a "klasszikus" multiba, a MoH meg menne a single-be

PSN: Pippthemlgpro

(#25) Ragnar_

Ragnar_
(őstag)

Remek. Úgyis hiányzott egy 12 playeres BattleRoyal játék 50x50m-es pályával, de legalább pörgős 1 perces körök lesznek ;]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#26) batman91

batman91
(senior tag)

Ezt is megéltük emberek. Szánalom ez az egész, ha igaz. :W :(

War. War never changes.

(#27) haxiboy válasza batman91 (#26) üzenetére

haxiboy
(PH! addikt)

Következő részekben csak a név marad, sem single sem multiplayer nem lesz.

(#28) YASKATIR válasza .LnB (#8) üzenetére

YASKATIR
(senior tag)

A BF lenyegeben eddig is egy BR jatek volt, csak respawn-al, nem lenne nagy kaland egy BR modot adni a jatekhoz, ahol squad-ok lennenek es nem 32 vs 32-es csapatok squadokkal. Az mas kerdes, hogy BF-ben eleg hamar vege lenne egy BR menetnek, ugy kb perceken belul :))

(#29) .LnB válasza YASKATIR (#28) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Ez vicc. Eddig volt, a minden játék moba. Most meg jön a minden játék Battle Royale. :(((

(#30) YASKATIR válasza .LnB (#29) üzenetére

YASKATIR
(senior tag)

De mi a problema a BR-al? Ha tetszik jatszol vele, ha nem meg nem. En pl a TDM-et utalom, de ezt a problemat megoldom azzal, hogy nem jatszom TDM only jatekokkal :)

MOBA-t amugy valoban tultoltak egy kicsit, de vegul el is halt szinte minden es csak a LoL meg a Dota 2 maradt. MOBA elott egyebkent minden jatek AOE akart lenni. Ilyen ez

[ Szerkesztve ]

(#31) .LnB válasza YASKATIR (#30) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Azzal semmi, azzal van a baj, hogy a BF-et BR-nek akarod beállítani.

(#32) DiamondBack válasza .LnB (#23) üzenetére

DiamondBack
(senior tag)

Tudom, nem is arra értettem, arra gondoltam hogy mennyire keveredik minden, illetve minden játék más akar lenni mint ami, a lényeg a pénztárca megnyitása aktuális igény szerint :D

--------------------------------------- ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿ ---------------------------------------

(#33) YASKATIR válasza .LnB (#31) üzenetére

YASKATIR
(senior tag)

Akkor olvasd el megegyszer a kommentet, nem allitottam be a BF-et BR jateknak.. En azt mondtam, hogy nem sok kulonbseg van egy atlag BR jatek es a BF kozt. Lasd BF squad DM. Van respawn aztan ennyi volt a kulonbseg.

[ Szerkesztve ]

(#34) ribizly

ribizly
(PH! addikt)

Szerintem semmi gond nincs egy Battle Royale megoldással egyik multi FPS-ben sem.
Viszont a CoD-nak a rendszere nem annyira van erre optimalizálva. Mindig is a kis pályákon történő darálás volt a fő vonal. Ezt nem lehet csak úgy átültetni mondjuk 100 főre.
Nézzétek meg a PUBG WAR módja milyen volt. Érdekes és pörgős, de semmiképpen nem jó hosszú távon. Miért? Mert nem ez volt a fő csapásirány és nem is áll annyira jól a game-nek.
Én kívánom, hogy jó legyen, meg a Treyarch egy ügyes csapat, de nem várok sokat ettől. :N

Bytheway a Battlefield-nek jobban állna egy ilyen. Ott a BF3 Close Quarters DLC-t is nagyon bírtam! :C

[ Szerkesztve ]

|•| [Eladó] Sennheiser HD660 S |•| A WORD elszáll, az írás megmarad |•|

(#35) DiamondBack válasza ribizly (#34) üzenetére

DiamondBack
(senior tag)

+1 azt se bánom ha a következő battlefield battleroyal lesz :K

(#36) RyanGiggs

RyanGiggs
(őstag)

Nézzük is a kiadó előnyeit :
-Nem kell költeniük a Denuvora, ez pénzmegtakarítás
-Nem kell költeniük az SP rész megírására, ez komoly pénzmegtakarítás
A sok birka fan így is megfogja venni, ezért még az eddiginél is több pénz folyhat be a kasszákba! :D

Csak azt nem értem miért lesz BO4 a neve, mikor semmi köze nem lesz folytatólagosan a BO sorozathoz? Egyszerűbb lenne akkor már COD: BR

[ Szerkesztve ]

(#37) gyuribácsi88 válasza DiamondBack (#35) üzenetére

gyuribácsi88
(PH! addikt)

Nem az lesz, de lesz benne.

COD-nál meg a lőtéri kutyát nem érdekli a single (ez inkább a warezmatyiknak fog hiányozni) itt mindig is a multi volt a lényeg, lesz benne BR mód, na bumm. Vagy jó lesz, vagy nem, ettől még a sima multi része úgy is népszerű lesz.

Hülye kérdésre, hülye válasz.

(#38) Ragnar_ válasza YASKATIR (#33) üzenetére

Ragnar_
(őstag)

BF-ben nem tudsz lootolni, nem szűkül a játéktér, és ugye respawn van, BR-ban meg last man standing, vagy team. Ezek elég jellegzetes BR elemek. Különben van egy japán film Battle Royale a címe gondolom onnan jöttek az alpszabályok, bár nem tudom mennyire vannak ezek 'köbe vésve' és mennyire rugalmasak.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#39) EnterR

EnterR
(PH! addikt)

Main Menu se legyen már, dobjon egyből a matchmakingbe. :))

PSN: SaberNexus

(#40) Chepany

Chepany
(őstag)

Én vagyok az egyetlen aki nagyívben lesza... a multit úgy amblokk - játéktól függetlenül?

(#41) EnterR válasza Chepany (#40) üzenetére

EnterR
(PH! addikt)

Vagyunk ám páran. :)

PSN: SaberNexus

(#42) RyanGiggs válasza Chepany (#40) üzenetére

RyanGiggs
(őstag)

+1 ;)

[ Szerkesztve ]

(#43) gyuribácsi88 válasza Chepany (#40) üzenetére

gyuribácsi88
(PH! addikt)

Hát nyilván nem vagyunk egyformák, engem pl nem szórakoztat az hogy a seggbuta AI-t lövöm, élvezetesebb mások ellen játszani, nagyobb kihívás. Kivéve 1-2 játék, pl Dark Souls, Witcher, de fps-t játékot szerintem multiban, mások ellen élvezetes játszani.

Hülye kérdésre, hülye válasz.

(#44) Chepany válasza gyuribácsi88 (#43) üzenetére

Chepany
(őstag)

"Hát nyilván nem vagyunk egyformák,..."

Nem.

(#45) Ragnar_

Ragnar_
(őstag)

Az ikrek. Na azok egyformák ;]

[ Szerkesztve ]

(#46) wesder válasza .LnB (#8) üzenetére

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Battlefield V egy BR prototype.

Bring us the girl and wipe away the debt.

(#47) wjbhbdux

wjbhbdux
(PH! addikt)

kínai CoDban már van BR úgyhogy nem kell sokat erőlködniuk a beépítésén. [link]

(#48) Hopkins95 válasza gyuribácsi88 (#43) üzenetére

Hopkins95
(senior tag)

Én is így vagyok vele, sokkal interaktívabb egy multiplayert játszani nekem, ahol tudom, hogy valós emberek vannak az ellenfelek illetve csapat másik oldalán, van kommunikáció esetleg voicechat. S így nem érzem magam elzárva a külvilágtól, míg egy single player játéknál azért általában leülsz és több órára elzárod magad másoktól és egyedül játszol egy kvázi élettelen AI ellen.

Persze én is játszom single playert játékokkal, de nem olyan gyakran. Talán ezért is nézek róluk szívesebben streameket, mert sokkal interaktívabb az egész.

[ Szerkesztve ]

T610 > K600i > Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\ Playstation 4 Slim

(#49) Silenc3Hun válasza Gery9112 (#15) üzenetére

Silenc3Hun
(senior tag)

Mondjuk azóta a Respawn csinált egy mindenben jobb multis játékot Titanfall néven, csak kb sz@rt rá mindenki (mondjuk a 2. részt kihozták a BF1-el meg az IW-vel egyszerre, nem is tudom, mit vártak)

Xiaomi Redmi Note 4 EU (mido) | Xbox ONE | Xbox 360E | Dell Optiplex 7010: i5-3470/8GB/GTX1050 | Lenovo ThinkPad X230

(#50) GodGamer5

GodGamer5
(senior tag)

Én nem hiszem el. :)

"Komolyan, neha ugy erzem, az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszamitogepekkel szopnak..."

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.