Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norbikkka

    csendes tag

    válasz Redneck #56 üzenetére

    Leírtam, hogy nem neked ment, mellé kattintottam, de ahogy nézem kicsit még is fáj. :)
    Amúgy, hogy jön ide az AMD? Attól, hogy ő kezdte a techet, egy szóval sem érdekelt, hogy mi van vele. Most az NV-ről van szó. A márkahűség engem is messze elkerül.

    "Elég rossz érzés lehet annak, aki elszánta magát, év végén megvette a drága feláras monitort, majd két hétre rá bejelentik ezt. Nem gáz ez kicsit szerinted? Nincs benned empátia? Tudom, dögöljön meg a szomszéd tehene is..."

    Most nem azért, de ha most megveszek egy TV-t, jövőre kijön egy jobb technológia, sajnáljam magam? Hogy hú, most beinvesztáltam, de a geci Samsung nem mondta, hogy jövőre mit hoz ki.. Tudom béna példa, de a lényeget tükrözi. Hát szerintem a dögöljön meg a szomszéd tehene is, pont nem az én felfogásom. :D Hanem pont annak, akinek régebbi hardvere van és kiakad. Amúgy meg fogyasztói társadalom vagyunk (sajnos), ennél sokkal gecibb húzások mennek a világban...

    Amikor megvettem tisztában voltam mit vettem. Ezt nem értik meg az emberek. TUDATOSAN vásároltak. Azt meg, hogy mit hoz a jövő, nem mindig lehet belőni. Akkor is ez egy kva nagy lehetőség, hogy 2 éve vásárolt termékekkel is használhatjuk ezt a funkciókat.

    [ Szerkesztve ]

    "Felkötöm magamat egy cérnaszálra. Minthogy olyan legyek, akinek nem lehet álma."

Új hozzászólás Aktív témák