Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norbikkka

    csendes tag

    válasz Redneck #50 üzenetére

    Nem értem az itteni fröcsögést... Kövezettek meg, de aki ezidáig vásárolt Nvidia kártyát, tisztában volt vele, hogy ha megveszi az AMD-vel ellentétben nem lesz Freesync! Tudatában volt vele, ha pedig G-sync kell, az biza rendesen feláras. Aki anno a HD-DVD-re esküdött, és leállt a tech, még sem kapott free Blu-ray lejátszót, és azért itt még nem tartunk.

    Most erre az NV még is beadja a kulcsot, teljesen mindegy mennyit kaszál belőle, mi a cél (mert persze a pénz) de a lényeg az, hogy bizonyos kártyákon ez elérhető lesz, ő döntésük melyiken.(meg ahogy olvastam hardver követelmény is van) Még egyszer kihangsúlyozom, amikor TE megvetted, pontosan tudtad mit veszel, senki sem mondta, hogy talán lesz, vedd meg. Erre most nagyon fáj, mert Pistikének 10es kártyája van, és neki jobb lesz mint neked..

    Szar is ízetlen.... De ezt már megszoktam a fórumokon :D

    @Redneck Sorry, nem neked ment, elbasztam :D

    [ Szerkesztve ]

    "Felkötöm magamat egy cérnaszálra. Minthogy olyan legyek, akinek nem lehet álma."

  • Norbikkka

    csendes tag

    válasz Redneck #56 üzenetére

    Leírtam, hogy nem neked ment, mellé kattintottam, de ahogy nézem kicsit még is fáj. :)
    Amúgy, hogy jön ide az AMD? Attól, hogy ő kezdte a techet, egy szóval sem érdekelt, hogy mi van vele. Most az NV-ről van szó. A márkahűség engem is messze elkerül.

    "Elég rossz érzés lehet annak, aki elszánta magát, év végén megvette a drága feláras monitort, majd két hétre rá bejelentik ezt. Nem gáz ez kicsit szerinted? Nincs benned empátia? Tudom, dögöljön meg a szomszéd tehene is..."

    Most nem azért, de ha most megveszek egy TV-t, jövőre kijön egy jobb technológia, sajnáljam magam? Hogy hú, most beinvesztáltam, de a geci Samsung nem mondta, hogy jövőre mit hoz ki.. Tudom béna példa, de a lényeget tükrözi. Hát szerintem a dögöljön meg a szomszéd tehene is, pont nem az én felfogásom. :D Hanem pont annak, akinek régebbi hardvere van és kiakad. Amúgy meg fogyasztói társadalom vagyunk (sajnos), ennél sokkal gecibb húzások mennek a világban...

    Amikor megvettem tisztában voltam mit vettem. Ezt nem értik meg az emberek. TUDATOSAN vásároltak. Azt meg, hogy mit hoz a jövő, nem mindig lehet belőni. Akkor is ez egy kva nagy lehetőség, hogy 2 éve vásárolt termékekkel is használhatjuk ezt a funkciókat.

    [ Szerkesztve ]

    "Felkötöm magamat egy cérnaszálra. Minthogy olyan legyek, akinek nem lehet álma."

  • Norbikkka

    csendes tag

    válasz Redneck #62 üzenetére

    Sajnos nagyon sok mindent vehetünk genyóságnak, de ez így működik. Biztosan megtehették volna, mint nagyon sok mindent, de üzletileg hoztak egy döntést, ami jelenleg nem csak őket érinti pozitívan, hanem azt a hatalmas bázist akinek 10es kártyája van. Megtehették volna,h oké majd lesz Freesync, egyszer, talán az RTX-hez, szóval mindenki vegye. Ha innen nézzük, egész pozitív a kép :D Amúgy arra is kíváncsi leszek, hogy milyen monitorokkal lesz ez majd perfect a jövőben.

    Amúgy meg nem tudom technológiailag, hogy mit jelent ha ott integrálva van a GPU és úgy van fejlesztve, és miben különbözik ha Display porton dugod rá, mit tud az újabb szabvány, ami ezt "kötelezővé" teszi. Majd a tech emberek megmondják :D

    De én is inkább üzleti dolognak tartom, de legfelül leírtam :)

    "Felkötöm magamat egy cérnaszálra. Minthogy olyan legyek, akinek nem lehet álma."

Új hozzászólás Aktív témák