Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Semin #35 üzenetére

    Jajj már... Nekem jövőre újra meg kell majd vennem ugyan ezt az OLED TV-t VRR-al kibővítve, pedig idén vettem meg újra a tavalyit, csak BFI-vel kibővítve és javított HDR színkezeléssel (azelőtt pedig megint csak majdnem megvettem már ugyan ezt, csak mégsem, mert akkor még túl sok minden hiányzott, így elálltam tőle 2016-ban :D). Ezt kvázi mind át lehetett volna tolni firmware frissítésekkel, de semmit nem adnak.
    (Most csak azért hozom ezt ide off-ként, mert a VRR-hoz VGA és kijelző is kell, nekem pedig a TV a kijelző...)
    A Maxwell még ettől egy generációval öregebb cucc.
    Több Radeon-om pedig általában akkor adtam el, mikor áttette őket az AMD legacy státuszba (sohasem várták meg, míg tényleg használhatatlanná elavul).

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • Dragon3000

    veterán

    válasz Semin #35 üzenetére

    De az az amd saját megoldása nem? Vagy azt is tartalmazza a szabvány?

    (#34) janos666
    Kérdés, hogy maga a gpu támogatja e az 1.2a-t vagy ez nem így működik, meg kérdés, hogy egy firmware frissítés megoldaná e a dolgot, meg itt jön képbe a sok gyártó általi kiadással lenne e gond, mivel csak az 1.2 szabványnak kellett megfelelnie a vga-nak. Szerintem jobban jár az NV a nem támogatással, minthogy az esetleges gondok miatt lenne negatív hatása a rosszul működő adaptive sync megoldásuk miatt.....

    (#36) janos666
    Azért mert nincs hozzá új driver miért kellene eladni, ezen akkor kell gondolkodni, ha valami gebasz van vele.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák