Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz mzso #151 üzenetére

    Az első next-gen játékoknál valóban érződik hogy azért nincs nagy alázás a pc-k irányába, egyelőre. Talán az autós címek a kivételek, de azok azért ütnek el annyira a pc-s színvonaltól mert pc-re alig van autós játék, pl a grid2 is egy elavult képvilágot rak a monitorra. Ezt én egyáltalán nem bánom, jó lenne ha egy évig még eldöcögne a 660-asom.

    153: hát nem tudom, amikor beleolvastam a 3-nak a topikjába, mert meg akartam vásárolni, inkább hagytam a fenébe. Makro egér meg mi a tököm téma ment, meg a sok görcsölés és idegeskedés. Én játszani szeretnék nem szitkozódni. Az hogy technológiailag kiemelkedő meg már a 3-ról is elmondható volt, szerintem az nagyobb előrelépés volt a maga korában mint most lesz a 4.

    Meg mi az hogy erőltetett folytatásból sok van? Véletlenül nem CSAK AZ van? :) Oké a tomb raider és metro 2034 nekem is tetszett, de pl bioshock már nem. A többi meg még annyira sem. Úgy hirtelenjében én nem tudok olyan nagy címet mondani pc fronton az elmúlt egy évből ami nem folytatás lett volna. Te tudsz? Sleeping dogs talán akinek bejön, ez most jutott eszembe.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák