Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CptAdamica

    veterán

    válasz aprokaroka87 #4 üzenetére

    Hibázott igen, de szemlátomást nem változtatott rajta, hanem elkezdte nyomni a freefortnite hastaget, meg inkább a felhasználókat hergelte az Apple és a Google ellen. És ez nem arról szól, hogy veszélyeztette e az Apple anyagi helyzetét, hanem arról, hogy a feltételekben benne van az a rész, hogy nem lehet kikerülni az alkalmazáson belüli fizetéseket, hanem ott kell lebonyolítani, igazából még hibának sem tekinthető, mert szándékosan lett átirányítva a felhasználó. Tudom elég sokat leszed az Apple és a Google is, de ha elfogadod a játékszabályokat, akkor ez van.

    Megyen!

  • Giovan!

    addikt

    válasz aprokaroka87 #4 üzenetére

    Hibázott az Epic, oké, de írtam már máshol is, nem volt az olyan nagy hiba.

    Veszélyeztette az Apple anyagi helyzetét?

    Lehetett volna máshogy ís szankcionálni szerintem.

    Ezt nem a mi tisztünk eldönteni, hanem az Apple-é. Amúgy a bíró szerint is magának köszönheti az Epic, hogy le kellett venni az appot, ezért is nem tiltotta ezt meg az Apple-nek egyelőre.

    Itt vannak az ő szavai, ha érdekel:

    Your client created the situation. Your client doesn't come to this court with clean hands. Epic made a strategically and calculated move to breach, and decided to breach right before a new season. So in my view, you cannot have irreparable harm when you create a harm yourself.
    All Epic has to do is take it back to the status quo and no one suffers any harm. And you can have a trial date in the spring. Flip the switch to the way it was August 3rd and return everybody back to where they were.

    Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Új hozzászólás Aktív témák