Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz #32839680 #40 üzenetére

    Csak a hülyéknek érte volna meg, 150k-ért kapsz egy jó laptopot, 50k-ét meg egy jó telefont. Az persze nagy csoda, hogy ennyi pénzt is össze tudtak lejmolni olyanoktól, akik 20-30k-t skótok kiadni egy normális oprendszerre.

    Azt sem értem, miért nem érted, hogy a Kickstarter egy teljesen biztonságos, kockázatmentes módja a piaci igény felmérésének.

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

  • válasz atike #49 üzenetére

    Hát, javíts ki, ha tévedek, de az Apple is csak Amerikában megy igazán. Ennek szerintem két oka van: az egyik, hogy az amerikaiak legtöbbje hű a saját gyártású eszközeikhez, kocsijaikhoz, stb. A másik, hogy az Apple-nek van neve, múltja, egyet jelent a minőséggel, számos területen letettek már az asztalra valamit.

    Ezzel szemben a Canonical / Ubuntu mit tud felmutatni? De mondom, így se gyenge teljesítmény, hogy ~13 millió dollárnyi bizalmat fektettek beléjük és szinte semmit nem mutattak; az OS adott volt, a formatervet és renderelt képet meg én is összedobom egy óra alatt. Annyit sem kockáztattak - bár egy ilyen cégnél ennek nem kellene, hogy tétel legyen - hogy egy működő prototípust összehozzanak, ennek ellenére meg egy vagyont akartak.

    Speeedfire: így is van, ha értelmes hsz-t nem tudunk elkövetni, tegyünk be egy más által készített, mostanában felkapott hülye képet, attól majd biztosan menők leszünk (legalábbis a 10-16 éves korosztályban biztos).

    Cifu: 900$*224 az nálam ~200eFt. Meg, ha észrevetted, egy másik hsz-re válaszoltam és az illető szintén 200eFt-t írt.

    [ Szerkesztve ]

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

  • válasz Cifu #52 üzenetére

    ui.: egy szót nem írtam a Win8-ról, de ha már így rákérdeztél, nézd már meg, mit használok, mert nem azt a sz*rt. Mellesleg a játékok pont elég érv, de azért még akad más is, például munka (3D tervezés, grafika, stb.).

    A probléma abban gyökerezhet akkor, hogy én nem is akarok 155eFt-ért se telefont venni. Épp nemrég vettem egy Atrix 2-t 46k-ért, aminek a teljesítménye elég még a játékokhoz is. AutoCAD-ezni meg Inventorozni meg nyilván nem azon fogok, mert még, ha a teljesítménye idővel elég is lenne a telefonoknak ehhez, előbb szúrom magam tökön, minthogy 4-5"-on érintőképernyővel bohóckodjak. Munkahelyen meg ott a gép, 24" monitor, bill.+ egér, otthon meg még sör is van :)

    S mondd, te mire használnád a Canonical által felvázolt gépet? Mert szerintem kiváló definíció (lett volna) a luxuscikkre.

    sh4d0w: :DD Valóban...

    atike: jó, hidd el, pontosan tudom, hogyan készül egy formaterv, s ha nem is 1 óra volt, de sokkal többet nem gondolkodtak rajta. Az biztos, ha én csináltam volna ezt a kampányt, legalább átalakítok egy már meglévő telefont és 3D nyomtatok egy formaterv szerinti borítást hozzá. Kivéve persze, ha úgy állok hozzá, hogy nincs az az isten, hogy ennyi pénzt összeharácsoljak, de reklámnak jó.

    [ Szerkesztve ]

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

  • válasz #32839680 #62 üzenetére

    Én már finanszíroztam Kickstarter projektet. Nem kapják meg a pénzt azonnal, sőt le sem vonják. Már csak akkor vonják le a pénzt, ha a kitűzött összeg befolyt és elérték a határidőt. Hogy a PayPal miért lett a cikkbe kavarva, nem értem.

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Új hozzászólás Aktív témák