Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz atike #49 üzenetére

    Hát, javíts ki, ha tévedek, de az Apple is csak Amerikában megy igazán. Ennek szerintem két oka van: az egyik, hogy az amerikaiak legtöbbje hű a saját gyártású eszközeikhez, kocsijaikhoz, stb. A másik, hogy az Apple-nek van neve, múltja, egyet jelent a minőséggel, számos területen letettek már az asztalra valamit.

    Ezzel szemben a Canonical / Ubuntu mit tud felmutatni? De mondom, így se gyenge teljesítmény, hogy ~13 millió dollárnyi bizalmat fektettek beléjük és szinte semmit nem mutattak; az OS adott volt, a formatervet és renderelt képet meg én is összedobom egy óra alatt. Annyit sem kockáztattak - bár egy ilyen cégnél ennek nem kellene, hogy tétel legyen - hogy egy működő prototípust összehozzanak, ennek ellenére meg egy vagyont akartak.

    Speeedfire: így is van, ha értelmes hsz-t nem tudunk elkövetni, tegyünk be egy más által készített, mostanában felkapott hülye képet, attól majd biztosan menők leszünk (legalábbis a 10-16 éves korosztályban biztos).

    Cifu: 900$*224 az nálam ~200eFt. Meg, ha észrevetted, egy másik hsz-re válaszoltam és az illető szintén 200eFt-t írt.

    [ Szerkesztve ]

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Új hozzászólás Aktív témák