Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SpyNet

    csendes tag

    Rohogve nezem az itteni vitatkozasokat. Tipikusan azon tema, mint az AMD vs Intel.
    Miert problema az, hogy a microsoft ilyen helyzetben van? Leteznek alternativak, lehet valasztani. Senki nem all mellettunk egy pisztollyal, hogy marpedig windows-t telepitsunk a gepre. Igen, en is szoktam warezolni. Filmeket! Ha nagyon tetszik, akkor megveszem DVD-n. Havi 54e a nyugdijam, de eredeti a rendszerem, evi 2-3 DVD-t megveszek. Igaz, tobb szazat le is toltok, aminek kb. a 99%-a egyszer nezheto szutyok. De a neve miatt kivancsi voltam ra, lasd Max Payne. Szamomra egy lopikula az a film, de pl. a Gyuruk Ura megvan DVD-n, mivel nekem nagyon tetszik.
    Sokan sirnak, hogy marpedig az office termekek mennyibe kerulnek. En OOo-t hasznalok es maximalisan megvagyok vele elegedve, nem is vagyom semmilyen office termekre. Sot! Kepek szerkesztesere ott a pain.net ami szinten ingyenes es kezel minden formatumot!
    De amennyiben a teljes ingyenesseg hive lennek, linux lenne a gepemen, csak inkompatibilis lennek az ismeroseimmel, de pl a szervereimen linux van.
    A lenyeg az, hogy teljesen ertelmetlen eme vita, amig leteznek fizetos programok, warez is lesz. Igazabol mire kene buzditania a warezolasnak? Olyan programot kene csinalni, amit megeri megvenni es orommel eloveszed evek mulva is.
    Es raterve arra, hogy sok olyan felhasznalo van, aki annak is orul, ha a gepet bekapcsolja. Az autovezetes se annyi, hogy elinditod es megis sokan rendelkeznek jogositvannyal! Megtanulnak vezetni es nem keves penzert teszik ezt. Majd megveszik a kocsit. Igy kene nezni es nem hoborogni egyik oldalrol sem!
    Csok mindenkinek!

Új hozzászólás Aktív témák