Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz dchard #268 üzenetére

    öööö... a szoftverek nem hardveren futnak? a szoftvereknél nincsenek hardverkövetelmények? a driverek nem a windows-ra vannak írva? a szoftver gyártója nem tehet kikötéseket a hardverkomponensek felé? ne már....

    Ugye csak viccelsz? Ennyi erővel a fél évvel a megjelenés után kikerülő hardvereket (mondjuk VGA-t) sem tudnád használni.

    megjelenés? én elérhetőségről beszéltem, amíg hivatalosan megvásárolhattad új szoftverként a windows 7-et. az már lejárt. miért támogatnának egy termékkel olyan hardvereket, amik még nem is léteztek akkor, amikor már nem lehetett hivatalosan kapni az oprendszert? a telefongyártók is így működnek, nem rakhatod fel egy tavalyelőtti telefonra a az idén megjelenő androidot. az ios-ből sem rakhatod a legújabb verziót az iPhone 4-re, pedig "bírná". ugyanúgy igaz fordítva is: nincs android 4-es verzió egy mai modern Samsungra csak azért, mert neked az jobban tetszik. valahogy biztos felhegesztheted rá, de akkor nincs hivatalos támogatás. ahogy itt sem.

    egyébként a windows 7 mainstream supportja 2015 január 13-án lejárt. értem, hogy van, aki 2 évvel később is szívesen használná a 2 évvel később megjelenő processzorával ezt a már elavult rendszert, mert szerinte jobb, de a Microsoft úgy döntött, hogy ezt nem teheti. mert nem támogatja. mert ott az újabb Windows 10. amit felrakhat magának az emberünk ingyen.

    ott van a táblázat alatt amúgy: Prior versions of Windows, including Windows 7 and Windows 8.1, have limited support when running on new processors and chipsets from manufacturers like Intel, AMD, NVidia, and Qualcomm. For more information, please see the Support Lifecycle FAQ.

    szóval tényleg nem értem, mi a gond. kapható ma, és még legalább 1-2 évig olyan proci (Skylake), amivel támogatott a Windows 7, ha valaki ezt akarja. az meg, hogy a Ryzenre nem akarják optimalizálni a már 2 éve lejárt mainstream supportú rendszerüket, amit hivatalosan már 1+ éve nem is lehet kapni, tökre érthető.

Új hozzászólás Aktív témák