Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Remus389 #49 üzenetére

    Androidnál nem (feltétlen) a fizetős progikból van pénz.... Berakják a reklámokat, azért te pénzt kapsz, ezeket az ingyenes progikat meg nem fogják lewarezolni... De ott van mondjuk a gameloft, orbaszájba warezolják őket (igen, még én is hackeltem picit, pedig nincs root a telómon)... Ha vki játszott a Real football 2012-vel, az tudja, hogy miről beszélek, gyakorlatilag a világ legpofátlanabb rendszere: van kapásból 100 staminád, ez arra elég hogy 2 meccset lejátsz, utána venned kell igazi pénzért játékpénzt, amiből kb 5 dollárból 10 meccsre elegendő staminát tudsz venni... Pro/fizetős verzió nincs a játékból, pes nincs droidra, a fifa meg csomó mobilon nem támogatott, szal ha focizni akarsz akkor 10 meccsenként egy ezresbe fájna, ugyanakkor licenceket persze nem vettek... Még szerencse hogy rátaláltam erre a vidire, ami full legális megoldás, és nem kell hozzá root se...

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • irgum

    addikt

    válasz Remus389 #49 üzenetére

    Dehogy! Sokkal nehezebb, sőt sok esetben nem is kivitelezhető a "bütykölés" iOS-en. Ami pedig rossz a fejlesztőnek, az a vevőnek is az. Nem olyan egyszerű ez ahogy te írod. Abban igazad van, hogy több féle hardver és felbontás van droidra és nehéz optimalizálni rá programokat. Ez nem mentség... Ez hátrány, nagy baja az androidnak...

Új hozzászólás Aktív témák