Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Remus389 #49 üzenetére

    Androidnál nem (feltétlen) a fizetős progikból van pénz.... Berakják a reklámokat, azért te pénzt kapsz, ezeket az ingyenes progikat meg nem fogják lewarezolni... De ott van mondjuk a gameloft, orbaszájba warezolják őket (igen, még én is hackeltem picit, pedig nincs root a telómon)... Ha vki játszott a Real football 2012-vel, az tudja, hogy miről beszélek, gyakorlatilag a világ legpofátlanabb rendszere: van kapásból 100 staminád, ez arra elég hogy 2 meccset lejátsz, utána venned kell igazi pénzért játékpénzt, amiből kb 5 dollárból 10 meccsre elegendő staminát tudsz venni... Pro/fizetős verzió nincs a játékból, pes nincs droidra, a fifa meg csomó mobilon nem támogatott, szal ha focizni akarsz akkor 10 meccsenként egy ezresbe fájna, ugyanakkor licenceket persze nem vettek... Még szerencse hogy rátaláltam erre a vidire, ami full legális megoldás, és nem kell hozzá root se...

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák