Új hozzászólás Aktív témák

  • pcnet

    addikt

    Pénteken szeretném rendelni a telefont, ma én is elkezdtem gondolkozni, hogy 6 vagy 8 gigás modell legyen? Ha nem jön be, 14 napon belül elállok és vissza kapom a pénzem. Ha bejön, akkor nem szeretném 2 éven belül eladni. De noccsot nem tudom mennyire lehet megszokni. Lehet jövőre váltok 7re ha azon nem lesz. Huawei P20 Lite volt a kezemben, élőben nem olyan gáz a noccs mint amilyennek azt elképzeltem. A O6 S7et vált. Igazából S7et is szerettem, csak szürke importos GSM boltos volt és március közepén lejárt a garanciám (1 év) 130-160e ft-ért pedig már nem szeretnék újra S7et venni. 2.5 éves modell, ha 2 év garral 2 évre tervezek vele, 4.5 éves lesz mire leváltom. Biztonsági frissítéseket még kap egy évig, főverziót már nem. Hátlapi ujjlenyomat olvasó nekem jobban bejön, UFS 2.1, több ram, dupla koppos feloldás, 2/4x-es tárhely megéri szerintem a felárat. Csak ugye attól tartok, hogy jövőre megtetszik a O7 ha noccs mentes lesz és ahogy Hardveraprót látom, nem nagyon kapkodnak érte. 2 hete nézegetem a hirdetéseket. Meg kérdés acc nélkül ki venné meg 1 év garral tőlem. Egyébként hajlok a 8 gigás model felé. Ha nem jön be, elállok a vásárlástól, ha meg bejön, akkor 2 évet csak elleszek noccsal. Jól meg kell most gondolnom a dolgot. :) Jó, tudom, world first probelem.

    “A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

Új hozzászólás Aktív témák