Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • speed471

    aktív tag

    válasz MaCS_70 #189 üzenetére

    Tudod múltkor néztem egy repülő balesetet, és egy rosszul megcsinált elektronikai áramkör vezetett balesethez 3xx ember életét követelte :U Az összes gépbe lecserélték a elektronikát.

    Miért vagy olyan biztos a elektronikában?
    Iszonyat sok ellenérvet fel lehet ide sorakoztatni de!

    Amíg a adott elektronika bizonyos utakon nem jól teljesít nincs miről beszélni.
    Én szeretek vezetni még nem okoztam halálos balesetet igyekszem óvatosan vezetni és körültekintő vagyok.
    Villanyszerelő a szakmám a másik a számítógépek, utóbbi kétségtelen jobban teljesít mint egy ember de meddig?

    Ha egy robot hibázik és megtörténik a beleset a te lelkedet lesz a teher vagy könnyelműen egy gépre fogod? Jogilag téged fog terhelni minden téren! Te mész börtönbe nem a robot.

    Én nálam is voltak szituációk, de olyan nem hogy semmit nem csinálok.... :N
    Nézzünk egy felmérést hogy hol és miből származnak a balesetek. De ez is lényegtelen ki lehet vesézni nagyon sokszor az adott témát, gép és ember ugyan úgy hibázik, "elromlik", ennek következtében "helytelen" döntést hoz :)

    Én tudom hogy hibázik a ember, de te tudod hogy napjainkban mennyi gépet javítanak? :U És kik?

    Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

  • nemlehet

    őstag

    válasz MaCS_70 #189 üzenetére

    Mert fölényeskedni és kötekedni könnyebb mint érvekkel alátámasztani egy állítást. Valószínűleg még fiatal, ego és benzingőztől megszédülés van, logikus gondolkodás, felelősségtudat, elegendő levezetett km meg még nincs.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák