Új hozzászólás Aktív témák

  • Kickass

    őstag

    Nagyon szép írás, minden tiszteletem az elkövetőnek.

    Megérdemelte a Boston ilyen tűzzel elánnal nagydöntőt játszani régen láttam csapatot (2006 Miami). Jó volt látni h nem ilyen Tim Duncanek pattogtatnak a pályán akik 'Nyertünk még egy gyűrűt remek megyek haza playstation-özni és megnyerem ott is a Finals-t'. Különösképpen örültem Garnett és Pierce csúcsra jutásának.
    És h kicsit szakértsek, na igen a jövő, azért főleg a Garnett Pierce párosban még van egy két jó év, Ray Allen talán már neccesebb helyzet szerintem rajta látszik legjobban az idő vasfoga, Rondo kitűnő irányító lesz, már most is nagyon jó de kell neki még legalább 1-2 év rutin, mindenesetre ez a nagydöntő is jó tapasztalat volt neki pláne igy bajnokként, kíváncsi leszek, h fog alakulni a keret mi lesz Posey-val Cassell-el (mind2en mennek 99%) és h kik jönnek a helyükre, ha ügyesen csinálják a játékosmozgást akkor létrejöhet egyfajta folytonosság és kicserélődhet a keret anélkül h ugy járnának mint a Miami, ha már itt tartunk jó lenne tudni mit kezdenek a Miamiban a csapattal mostmár azért van egy Shawn Marion egy nagydöntőt egymagában megnyerő Wade és draft 2. választott Beasly aki szintén elég imponáló, remélem megoldják az irányító és center problémát.

    Másik dolog Pau Gasol.....van nekem egy fanatikus Lakers rajongó barátom, aki örömtáncot járt a Gasol trade hallattán és akkor mondtam neki, hogy ne igyon a medve bőrére...nem véletlen....bár volt jó meccse és néha az a bizonyos tűz is égett a szemében, de ezek mind a felejthető momentumai voltak, indiszponált volt és úgy tűnt jobban félti saját magát minthogy 'meghaljon' a csapatért, sokadjára bizonyítja legalábbis számomra hogy nincs igazán szíve vagy csak az NBA-s környezethez és mindahhoz ami ezzel jár nem sikerült adaptálódnia, nem mondom, hogy nincs helye az NBA-ben de túl van sztárolva, szerintem az se véletlen hogy a Maciknál nem sikerült ráépíteni egy egész csapatot, egyszerűen nem az a kaliberű játékos, és ezen az se fog változtatni, hogy Bynum visszatértével ujra lehet 4-es vagy legalább egy fregoli 4-5 közötti ember, 4-es poszton is fog ő olyan sztárokkal találkozni akik mind lelkileg mind fizikailag összetörik.

Új hozzászólás Aktív témák