Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    Nem rossz a cucc sőt kifejezetten tetszik, de azért még gondolkozhattak volna rajta....

    - Nagyobb kijelző a könnyebb használhatóság miatt jobb lett volna, plusz kevésbé balesetveszélyes lenne ha nem egy egérmozi méretű kijelzőt kell vizslatni menet közben, hogy a most következő kereszteződésben merre kell menni, vagy erdőben csapatva merre is menjek vagy hol is vagyok éppen.

    - A töltést megoldhatnák egy kis dinamó szerűséggel aminek nem lenne akkora ellenállása, hogy tekerés közben megérezze az ember, de a cucc sem max 8 óráig tudna működni... vannak ismerősök akik már otthonról indulnak tekerni és még terepen 4-5-6 órákat is kint vannak. Utána irány haza még mindig bicajjal... azaz kb egész nap kint vannak.

    - A kijelző fixnek tűnik, szóval egy állíthatóság sem lenne hátrány.

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

  • Puma K

    veterán

    válasz Döglött Róka #47 üzenetére

    - Ez nem egy rendes km-óra.
    Ezen számmal megjelenített adatok és plusz egyéb infók is megjelennek a GPS-es navigáción felül ami a fő lényege ugyebár a kütyünek. A nagyobb kijelzőt nem csak én említettem meg hanem korábban más is szóval kapásból némely embernél már kiesne ez a cucc mert egérmozi méretű a kijelzője.

    - Direkt azt írtam, hogy valami kisebb ellenállású-kisebb méretű dinamó szerűség kéne és nem, hogy a megszokott dinamót tegyünk rögtön a kütyü miatt a bringára.
    Oké, hogy 8 órát bír, de saját tapasztalataim alapján vannak akik felkelnek reggel, és este szállnak le a bringáról közben meg csak muszájból állnak meg pihenni és enni azt is annyi ideig míg szükséges... inni és hugyozni menet közben is lehet bringáról. Így már máris kevés lehet az a 8 óra üzemidő. Hovatovább nem feltétlen van mindig maxra töltve. Mint ahogy az ember telefonja sem és nem feltétlen van mindig kéznél egy power bank vagy töltőkábel ha menni-jönni kell.

    - Az állítható kijelző a különböző adottságú emberek és kialakítású kerékpárok miatt lenne előnyös.
    Csak egy gyors zár kéne amivel lehet fixálni az adott pozíciót.

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák