Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Realradical

    őstag

    válasz mike1334 #29 üzenetére

    Ti most itt olyan helyzetről beszéltek amikor minden leáll és világvége van. A járda karbantartása, egyebek simán kiköthetne magáncégnél. Minőségibb munkát végeznének mint a Betonút Zrt és a rablóvezérek. A gyógyszereim amiket szedek nulla támogatással bírnak, pont letojom amit az állam "segít". Abból amit levontak az eddigi adómból többszörösét is megkaphattam volna már, mint amit eddig felhasználtam az OEP-nél.

    Nem érdekel, hogy az állam mit befolyásol, hogy őszinte legyek.
    Megfordítom én is: Mondj valamit, amit magáncég nem tud hatékonyabban megoldani, mint az állam.
    Nehezebb lopni, mert ha gyenge a szolgáltatás csődbe mész. Ha túl drága akkor is csődbe mész.
    A magyar állami beszerzéseknél, ha drága amit szolgáltatsz, mert lenyúlod lóvét akkor semmi nincs. Semmi kontrollja nincs senkinek. Ezt kakaóbiztosan állítom.

    Nem állítom, hogy egyik napról a másikra megoldható lenne, de abban biztos vagyok, hogy a Plüss-Putyin vagy a balos alternatívája nélkül is lenne élet.

    [ Szerkesztve ]

    Things that try to look like things often do look more like things than things

Új hozzászólás Aktív témák