Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pengwin

    addikt

    válasz szbalogh #9 üzenetére

    Állítsd maximumra a háttérvilágítás fényerejét, és használj valamilyen egyszerű színt belőle.

    Úgy nincs probléma az ilyen olcsó billentyűzetek világításával.

    A fehér világítást nem ajánlom, mert ott ki fognak tűnni az RGB LED-ek, ha akár csak kicsit is elmozdítod a tekintetedet.

    (#14) Z_A_P
    Mire egy ilyen kínai, olcsó mecha elkopik, addigra kidobhatsz 3-4 olcsó membrános bilentyűzetet. ;)
    Lehet, hogy utóbbiak közül is működne egy-két modell annyi ideig, mint egy mechanikus példány, viszont a gépelési élmény folyamatosan romlani fog rajtuk, míg egy mechán ez teljesen konstans lesz.

    Több headshotod nem lesz tőle, de ha dolgozni kell, akkor sokat számít, hogy min gépelsz.
    Én Cougar 200K alatt már csak legfeljebb valami retro mechanikussal vagy a Lenovo (álítólag) tűrhető irodai billentyűzetével állnék szóba.

    (#42) Nartaas
    A fehér világítással vigyázz olcsó RGB-s billentyűzeteknél, nagyon bántó tud lenni (lsd. kommentem első fele). Inkább piros világítás, maximális fényerőn.

    (#70) copass
    Hova kell azt a zsírt kenni?
    Sliderre? Rugóra?
    Biztos, hogy MX-rendszerű kapcsolón is halkít ennyit?

    [ Szerkesztve ]

    Üdv, pengwin

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz szbalogh #18 üzenetére

    Jaja, jó is az, ha befér a lapitatyóba. Igazság szerint a Thor 300 RGB-t ebből a szempontból benéztem csúnyán. Késő éjjel rendeltem, káprázó szemekkel, aztán másnak kicsit meglepett, hogy nem TKL-es Thor jött, hanem a numpados RGB verzió. :DDD Azért nem görcsöltem túl, mert cikket írni jó az a numpad eléggé, csak nem ez volt az eredeti cél, ugye, hanem Blue+hordozhatóság.

    Szerintem majd ez az RGB megy a netes/filmezős géphez, a játékos gép kap egy Thor 300 TKL Outemu Redeset, a lapi meg az eredeti terv szerinti Thor 300 TKL Outemu Blue-t - hacsak addig nem találok még jobb olcsó alternatívá(ka)t.

    Membránosból az IBM SK-8820-ra esküszöm. Kb. 6-8 évvel ezelőtt vettem egyet használtan (akkor is már volt pár éves), 500 (!) forintért, másik négyet meg ingyen kaptam. Utóbb kiderült, hogy eBayen ilyen 3-4 ezrekért mennek, ami amúgy még mindig reasonable ár értük: PS/2, nem 6KRO, de több Quake Live EU serleg is be lett vele gyűjtve (ergo játékra is megteszegeti - persze a kifejezetten sokKRO-hoz már nem annyira), gépelni is egész jó vele membrános voltának ellenére, és gyakorlatilag elpusztíthatatlan: nem akarod tudni, hogy mit kapott/kaptak ezek az élettől. Morzsa és hamuhegyek, por, löttyök itt, löttyök ott, ököllel brutál püfölés (nem a bill hibája miatt) és társai - aztán továbbra sincs semmi bajuk sem.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák