Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Louro

    őstag

    válasz -Skylake- #15 üzenetére

    Ahhoz nem kell nagy matek, hogy az ember kivegye, hogy sokkal többet keresnek óránként, mint ha szakmájukban dolgoznának legálisan.

    De azt kell(ene) megérteni, azt akartam írni, hogy ha lebuknak, akkor hiába kerestek több milliárdnyi, csilliárdnyi elköltenivalót, úgyis bemennek egy szűkebb helyre, ahol lehet még szappannal is össze kell jobban barátkozniuk.
    Azért legálisan, ahogy írtad 130-150k USD/év, ami havi nem 1-2 milliót jelent, nekem ne mondja senki, hogy abból nem lehet már megélni és nem fér bele pár utazás, befektetés célra lakás/ház/bef.jegy/... . Igaz nem csak egyszer kell megírni jól a kódot, hanem kódolni kell nap, mint nap, mert mindig van feladat, munka, de legalább nyugodtabban aludhatnak.

    A lényeg azon van, hogy legális vs. illegális. Ennyi erővel akkor aki nem IT freak, elmehetne drogot terjeszteni, mert jó pénz van benne. De ha lebuksz, akkor szűkül az élettér. De ezek szerint én is hülye vagyok, hogy gályázok minden munkanap a munkabéremért, semmint feketén kereshetnék akár 10x annyit.

    És kérdezted a véleményem. Inkább keresnék havi 1 milliót, mint 1,2 milliárdot naponta, csak, hogy nyugodtabban aludhassak. (Havi 1 millióból jól gazdálkodva el lehet éldegélni SZERINTEM.)

    Mess with the best / Die like the rest

Új hozzászólás Aktív témák