Új hozzászólás Aktív témák

  • naot

    tag

    válasz Csapi007 #1 üzenetére

    Nekem is elváltak már az szüleim, de az utolsó közös Karácsony emlékezetes maradt, az biztos.

    Végig marták egymást, káromkodtak, szóval jó hangulatban telt az este. :) Nem sokára leültünk enni: halászlé, baconbe tekert pulykamell. Finom volt. Ez után jó darabig semmi különleges nem történt, öcsémmel bent vagyunk a szobánkba, mikor üvöltözés hallunk a nappaliból, majd dulakodást.

    Rohanunk ki, a szőnyegen egy hatalmas piros folt. Egy kicsit megijedtünk - mit csináltál fater? -, de szerencsére kiderült, hogy csak a meggyes Apenta ömlött ki. Igaz, apám így is lekent egyet anyámnak, aki sírt emiatt, az öreg pedig kiment a konyhába, és folytatta az ivást. Az ajándékozást inkább elnapoltuk. :P

    A legrosszabb mégis az volt, amikor nagyanyám késő este még bejött, és megpróbált faterom ellen hangolni.

    Legjobb Karácsony: 1999., 11 éves vagyok, megkaptam az első gépem, 300MHz, benne egy Voodoo3 videokari. Az egyéb paraméterekre már nem is emlékszem. Mindenesetre tökéletesen futott rajta a Tomb Raider III. ;]

Új hozzászólás Aktív témák