Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Sinesol #13 üzenetére

    És az meg még nagyobb probléma, hogy amit írsz azért tehető meg, mert a társadalmat kádár elbutította, majd jött a csodagyerek, és pont ugyanazt csinálja mint kádár. Akármennyire lehet szidni az ellenzéket, egy sokkal élhetőbb, és alkalmazkodóbb csapat mint a mostani. Ameddig gyakorlatilag Ausztriában nincs probléma, simán olyan képmutató szarházik, akik simán megvezetik, a tudatlan, felvilágosulatlan embert. Nekem azok a részek tetszettek a legjobban amikor lézer jankó kiment elmagyarázni, hogy Bécs egy patkánytanya, miközben a minikádár paródia kisleánya és vejecskéje kint jaszkarizott Bécsben. Ja hát az meg külön tetszett, hogy az idióta még azt is előadta, hogy nem volt ember akivel németül beszéljen, ja hát a barma, meg a haverjai nem beszélnek németül csak nem az osztrákok hibája lesz... És hasonlók, na ez a nemzetet reprezentálja, nem az ellenzéket.
    Ja hát akárki akármit mond egyetemeket elzavarni, mert nem az a propaganda szemetet tolják amit ez az idióta, hát igen, ez egy igazi európai viselkedés...
    Az is elég érdekes, hogy ez a majom miatt gyakorlatilag Magyarország egy Dél-Amerikai banánköztársaság szintjén áll...
    Ezek mind olyan dolgok, amikért mást kell hibáztatni, nem az emberek a tudatlanok, nem ám...
    Persze tusványos vár... Bárkit, csak pénzt vigyen...

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz Sinesol #13 üzenetére

    Már csak azt nem értem ebben a hozzászólásban, ha nem magyaros "kurázsival" gondolkodunk, mint személyi kölcsönből LCD TV-t vevő, na nem az 50 000Ft-ost, hanem a 800 000 Ft-ost, meg a 200 000 Ft-os mobiltelefonvásárlóból..., illetve nem ebből, hanem egy lépéssel előrébb nézünk, ami nyilván otthon SCI-FI. Akkor szerinted a fideszes haverok segítették-e vajon Karácsonyt? A jó magyar virtus szerint aki nem velünk van az ellenünk... Szóval a jó kommunista tempó rendesen jelen van a fideszben is...
    Szerinted?
    Kitt kellett volna odaültetni, béla bácsit aki éppen elhiszi, amit az aktuális minisztálin mond, ha mer a tévében mondták.
    Vagy LöLö 2-őt? Vagy kit?
    Nem nagyon szoktam érteni az ilyen értelmetlen hozzászólásokat.

    Ja hát tönkretették Budapestet állítólag, ja hát akkor voltak kórházak, ma is vannak csak ma már inkább úgy néznek ki mint egy magára hagyott szovjet iparvállalat Ukrajnában.
    Az oktatás is magasabb színvonalon állt.

    Mondjuk tusványos nem volt, de valljuk be annyira kellett most mint mókusnak az erdőtűz, meg székely embernek a szivárvány....
    Éljen minisztálin éljen a párt...

    Tudod ez olyan mint a CBA reklám, mindenki tudja, hogy milyen, mindenki tudja, hogy igazából az egész a lehúzásról szól, meg azt is, hogy az utolsó HOFER bocs LIDL-ibe is kb 2/3 áron 10* jobb árut lehet kapni, de de nyomjuk mert hát magyar... Csak a kérdés erre a haverokon felül, akik-et a párt nyom kinek van igénye....

    Persze néphülyítés nagyon fontos, pláne, ha ezt nemzeti öntudatban vénásan adják, csak hát ez olyan, mint a kommunista gyémánt volt, a vídia. Olcsó volt, szart sem ért és gyorsan eltűnt, meg igazából haszna csak annak volt belőle aki gyártotta, a többiek meg mentek a levesbe...
    Na erre kinek van igénye... ?
    Remélem érted a lényeget...

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz Ivy.4.Ever #33 üzenetére

    Figyelj én tudom, hogy az övé, szerintem is, másé nem lehet... :DD És ha jobban megnézem, akkor nem néztél rendesen megírta a lokál, meg a ripost is. GYURI bá van a dolgok mögött, láttam is múltkor sétáltam a körúton az öreg ott sunyult, az egyik utcasarkon, valami csekket akart feladni a viktorka tanulmányait emlegetve... Ja várj erről is a Gyurban tehet... :DDD

    Igazából rendes oktatás Magyarországon nem is tudom mikor volt.

    (#34) D1Rect

    Hát ha ovi helyett békameneten voltak a szülők ki tudja mit tanulhattak ott... Addig meg a feri beöltözött grincsnek és jól elment ijesztgetni a gyerekeket a román határra... :K :U :))

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz tha_answer #47 üzenetére

    kicsit sem vagy képmutató tag. Tehát téged nem érdekel a propaganda miközben azzal hozakodsz elő, hogy olyan ingyen tankönyveket osztogatnak, amiben van egy halom propaganda... Érdekes.
    Ingyenes étkeztetés, tényleg, és mégis hol van ilyen a propaganda anyagokon kívül? Mert én is kisfaluból jövök, a falunk körül van még kb 10 kisfalu sehol nincs ilyen...
    Mondjuk az is, hogy a neres haverok szidják kádárt, utoljára akkor volt ilyen... Nem fletóék alatt... Akkor meg tudták venni a tankönyveket... Na ez aztán az igazi határon túli összefogás...
    Tehát szerinted azzal nincs probléma, hogy a haverok nem propaganda alapokon fizetgetnek az Erdélyi "szegény" elnyomott akkor magyaroknak, ha tudják lengetni a magyar állampolgárságot Londonban, úgy, hogy 1 Ft adót nem fizettek be a közösbe... Miközben Magyarországon a kórházak színvonala a soha nem volt ilyen alacsony az elmúlt 30 évben.. Az oktatás sem...

    Ennek a bandának egy értelmes húzása volt eddig az külhoni magyarokkal kapcsolatban, méghozzá a Kárpátaljai magyarok betelepítése a háború elől. A többi csak népnyúzásról szólt eddig...

    Miközben téged nem érdekel a propaganda, miközben a kb a ripost színvonalán lévő "kutatóintézet" "felmérését" lebegtetted... Ajjaj van baj...

    (#48) bambano

    Ajjaj össze ne zavard. Na pont ezt vettem észre én is. Egyik mondata üti a másikat, az orráig lát előre, a második lépést mát nem.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz tha_answer #77 üzenetére

    Ezzel az a baj, hogy ameddig ezek nem voltak itt addig megvolt mindez. Az pedig, hogy előhozakodtak ezzel a nemzeti maszlaggal, még nem tettek semmi értelmeset a sikkasztáson felül, ami nem értelmes.

    a multik penzel valo kitomese is szornyu.

    Azok legalább valamit visszafizetnek. Ezek inkább zsebre rakják, az nem szörnyű? A multi annyira szörnyű, hogy még be is jelenti az alkalmazottat, meg ellátja mindennel ami a munkához kell, a magyar meg nem. Ezek a szörnyű multik, mondjuk ha nem éneklik a NERmuszt
    nem is emberek, nem szoktam híradót nézni, de mikor ezt megláttam nem tudtam, hogy a szeszélyes évszakokat látom, vagy valami bolíviai képanyagot a demokráciáról. Lassan már akkor is vigyázba állok ha szól a Soho Party érted nehogy megsértsem valamelyik foci huligán trógert. Van akik a nemzeti himnuszra állnak fel, ezeknek meg erre... Aki nem lép...

    egyszeruen minek?

    Jobb is lenne ha ezek lenyúlnának. Aztán mondjuk ott építenének iskolát, stadiont, templomot, ahol amúgy is megtennék EU-s pénzekből. Persze azzal semmi baj, hogy a kórházak omladoznak, na nem Erdélyben, Pesten.

    de amig nincs egy nemzeti minimum, ez pedig ertekek vitaja, addig ra lesz huzva az x.

    Ez egy kifogás a semmittevésre. Mi köze van annak, hogy megengedik hogy kifosszon valakit az elit. Nem a multi.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz tha_answer #81 üzenetére

    az allami szuperkorhazat epp most akarja elkaszalni a frissen nyert fovarosi ellenzek. tok komoly! mar a tervek szintjen is a rombolas, ja meg kene meg 6-7 alpolgalmester, meg bizottsagok tomkelege. :DD

    Ezt szerintem senki nem gondolta komolyan így nincs mit elkaszálni, Az az ellenzék akarja elkaszálni aki stadionok helyett CT-t akar a kerületekbe, vagy az, aki a várból akarja elzavarni az 5-ös pártkönyvvel rendelkező senkiházikat...

    (#82) akaido

    Ez így van. Szerintem is.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz tha_answer #88 üzenetére

    tobb ct van mint kerulet. nos?

    Ez szuper de akkor miért kell hónapokat várni egy működőre. A másik, hogy ha az Erdély magyarok nem szavazhatnak ki választaná meg ezeket? Ja meg ott ahol csak mtv1 van. Ezeket az a felvilagosulatlan réteg valasztja meg akinek már régen is mindegy volt.
    Mar ha.korhaz helyet a stadion vízió.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz tha_answer #93 üzenetére

    Te hallod, én ezt megéltem, De látom te nem. Szerinted a kádár rendszer az egy valid valami volt ami jogot adott bármilyen real világban lévő hosszútávú megélhetésre? Vagy mi? Ez mind kádár gyereke érted? Teljesen mindegy melyik nagy pártot veszed elő. Mind akkor tanulta meg a simlizést. Ezeket akkor kellett volna kisöpörni a francba amikor "rendszerváltás" volt. Viktorral A szocikkal együtt. Akinek köze volt a politikához ellenzék szinten is az is mehetett volna a fenébe.
    Amit a 90-es évekről mondtál az szép mese volt, csak ennél bonyolultabb volt.
    Nem baj, ha úgy beszélsz valamiről hogy tapasztaltad is nem csak a lokalba olastad.

    (#104) tha_answer

    Azért van benne valami nem? Kinek kell egy magánkórház? Mert ez az lenne ugye tudod? Stadionok helyett esetleg ebbe kellene költeni a pénzt, csak akkor orbán papa nem tudna mit eladni a bányából. Értem én csak ez miért jó a népnek?

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz tha_answer #108 üzenetére

    jaja, az uj momentum jobb, ahogy kulhonban nem magyar partot tamogat. egyszeru

    Előbb azt kellene megoldani ami otthon probléma nem? Nem szavazatokat venni? Miért is kellene nekem fizetni annak aki 1 Ft-os sem fizetett be a költségvetésbe? Ez nem Svájc, vagy Svédország, ahol támogatják a Finn Svédeket. Itt erre nincs pénz nem vetted még észre?

    ha baj van segíteni kell (pl. Kárpátalja), de csak úgy miért is kellene osztogatni ami nincs, azoknak akik szerint csak azért kell az állampolg. hogy tranzitországnak használják Magyarországot?

    Ez az álhazafias, képmutató, féldebil hülyeséget, meg tartogasd a békamenetre...

    naivitas. mivel jobbak? semmivel.

    Elég ha nem hazafias baromságokat harsognak reggeltől estig, hanem megoldásokat keresnek lopás helyett. Amúgy Te valami nostradamus vagy, nem is kormányoztak még honnan tudod milyenek.. ?

    magankorhaz :Y ? tenyleg? adjal mar nekem is abbol amit szedsz :DD

    Neked nem kell semmi, ahogy olvasom te olyan vagy mint Obelix beleestél egy kamu hordóba ami tele volt propagandával...

    Szerinted, ha átadnak egy szupermodern intézményt, ki fogja megfizetni? Nem lesz ingyen, mint ahogyan Bécsben sem teljesen az..

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz tha_answer #112 üzenetére

    Árpi Te vagy az?

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz tha_answer #117 üzenetére

    Nehezen tudna de legalább kiderült hogy nekrofil kretén vagy. Mondjuk ez eddig is lejött... :(

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz tha_answer #119 üzenetére

    Ebből is látszik hogy kretén vagy, rossz embernek válaszoltál. Ne törődj vele az előbbi hozzászólásokat már le nem mosod.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz tha_answer #121 üzenetére

    Téged nem zavar saját magad? Ebből is látszik mennyire vagy Te "igazi" magyar, ember, csak abból a képmutató fajtából amit mindig emlegetsz a hozzászólásaidban. Legalább az is kiderült Te miért vagy itt. Nincs ezzel baj, csak téged ezek után így kell kezelni. Emberi méltóság 0, magyar öntudat 0, képmutató ember 100. Ennyi. Az olyanok miatt tart szerencsétlen Magyarország ott ahol. A Lenin fiúk , meg a Horty fiúk voltak utoljára ilyenek, meg most itt vagy Te is... Na köszi nem...

    ha zavar a nerfiuk jaradekszedese, a tobbi (eredeti jelentesu)jaradekszedes nem zavar?

    Szerinted ezek kivel versenyeztek? Veled, mondjuk a megszólalásaidból ez nem lenne nehéz.. Ezek kinek adtak bármi vissza?

    pontleszarom kinek minek gondolsz.

    Igazából egy erkölcstelen, buta, személytelen, tudatlan embernek, akik miatt az ország ott tart ahol. Mivel gondolom nem érdekel minek tartalak reméljük az origón folytatod ezt nem itt, és nem nekem válaszolgatva. Most szólok, hogy ennyi volt, Te egy troll vagy, aki nem azért jöttél, hogy bármilyen értelmes beszélgetést folytass. De ahogy látom mások már abbahagyták a trolletetést most ezt teszem én is.. Na csá...

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák