Új hozzászólás Aktív témák

  • Tilos az Á

    junior tag

    válasz #82595328 #79 üzenetére

    Nem csak a kriptovalutáknak, a bankjegyeknek is. Van már olyan kezdeményezés, hogy vállalkozó ne használhasson fiat KP-t, hanem csak bankszámlát. Éppen ezért, mert a KP anonim. Nem tudom hol tart a kezdeményezés, de előbb utóbb ki fog hatni a kriptovalutákra is csak ugye ahhoz hogy ezt törvénybe iktassák, előbb valahogy hivatalosan el kéne ugye fogadni a kriptovaluta létét. Mert kissé nehézkes olyasmit szabályozni, ami hivatalosan nincs.:))) És akkor még mindig csak a vállalkozókat tudják majd szankcionálni (szívatni) a megszokott módokon. Pl. egy szobafestéssel foglalkozó BT hivatalosan nem vihetné a festéket személyautóval, csak teherautóval. van rá szabály de nem szokták ellenőrizni, de ha szívatni akarnak valakit megtehetik. Arra is van szabály, hogy a büfés nem veheti meg a tescoban a sportszeletet csak a nagykerben.
    Azt nem tudom él e az a szabály hogy KP-vel nem fizethet, csak üzleti bankszámláról történő utalással, vagy ahhoz kapcsolt bankkártyával, de előbb utóbb lesz ilyen törvény is. Várható pl. a kriptovaluták szabályozása is vállalkozók számára. Aztán hogy magánembert hogy fognak szabályozni akinek még eladás esetén sincs számlaadási kötelezettsége, nemhogy vasárláskor azt nem tudom, de egyenlőre még a vállalkozókat se tudják normálisan szabályozni, kb. az megy hogy aki betartja az összes szabályt az tönkremegy s az marad fenn aki tudja melyik szabály megszegése milyen következményekkel jár, s ezek közt lavírozik, esetleg tudja melyik zsebet kell tömni ahhoz hogy szemet hunyjanak a szabálytalanságok felett. Ez kriptovalutával még hatékonyabban fog működni főleg etheriummal, ami esetében még programozható is lesz a seggnyalás nem csak időzítésre hanem optimalizálásra is, seggnyalás optimalizáló algoritmusokkal.

    http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=735f.png

Új hozzászólás Aktív témák