Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KKaresz45

    senior tag

    válasz DeFranco #25 üzenetére

    Igen, kicsit más a játékélmény, nincs akkora katarzis a végén mintha rengetegszer újra próbálkoztunk volna mentés nélkül, de nincs ezzel baj, nem rontja el a szórakozást egyáltalán.

    (#26) b.: Szerintem a Nintendo szándékosan hagyta meg a hekkelés lehetőségét, meg tudták volna csinálni úgy, hogy ne lehessen. Sok tartalom már nem hozzáférhető jogszerűen azokból az időkből.

    (#29) SunMount3r: Ubuntura van retropie és azt rá tudod tenni tabletre! Nekem is volt ilyen tervem. A kritikus pont a kontroller, mert ezek a játékok nem érintő képernyőre vannak optimalizálva. Vannak olyan kontrollerek amik körül ölelik a tabletet úgy mint a handheldeknél, na azzal már össze lehetne hozni. Három hátulütője van. Egyrészt a tablet+kontrollerrel árban már ott vagy mint a SNES mini. Másrészt ott az a fránya idő és energia befektetés amíg szoftveresen összelövöd, és ki tudja hogy működik-e a végén úgy ahogy azt elvárnád. De valószínűleg működne. Harmadrészt pedig ez a "Two Player"-re nem megoldás.

    (#31) carl18: Senki nem mondta hogy jól jársz. Én fentebb kifejtettem hogy nekem miért érte meg, nem azért mert "ott a nintendo doboz a tévé alatt". Ezzel együtt megértem azt aki sokallja ezt a pénzt ezért a gépért, de ez csak annyit jelent hogy nem ő a célcsoport. Én sem veszek meg egy csomó mindent amit más igen, mert nekem meg az nem éri meg.

Új hozzászólás Aktív témák