Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcat78

    őstag

    válasz dabadab #101 üzenetére

    Baszki.... Még mindig itt tartasz?? Értsd már meg, hogy a magyar írott jog szerint rohadtul nincs olyan, hogy zebránál! Zebrán van, ha már lelépett a gyalogos! Amit autósként úgy kell megközelítened, hogy HA lelép, meg tudj állni! Mondat vége, pont.
    Hol a f@szba írtam én olyat, hogy nem kell elsőbbséget adni valakinek, vagy el kell ütni azt aki át megy a zebrán???? Azon a baromságon Ti kezdtetek lovagolni, hogy a gyalogosnak körül sem kell néznie, nem kell mérlegelnie, mert nyugaton, meg a tököm tudja hol így van. De ez itt még mindig kicsiny hazánk, ahol tetszik vagy nem a gyalogosra is vonatkoznak szabályok! Ti meg ezen háborogtok? Mégis ennek melyik része bántó és kire nézve? Hogy leidiótázom a szülőket, mert olyan alap dologra nem képesek megtanítani a kölykeiket, hogy tartsuk tiszteletben egymás jogait? Le hát, barom az összes aki az alap emberi interakciókat nem veri a hülye gyereke fejébe, azon túl, hogy a tantóbáécsi nem verhet, mert megyünk az ombdusman bácsihoz, Te vagy a leg szebb, Te kapod anyutól a legtöbb lájkot, ja és nem mellesleg az a kib@szott zebra csakis a Te kurva játszótered. És ha valakinek ez nem tetszik, akkor apu irgumburgum! De tényleg.... Az ember egy cikk és egy hozzászólás nyomán neki áll ekézni elhülyülő( pardon, digitalizálódó) társadalmunkat- nem mellesleg egy létező jelenség alapján-, Ti meg mint kutya a csontba, márpedig a gyalogos át mehet a zebrán! Hurrá! Bár nem tudom állítottam e az ellenkezőjét.... :U Ti állítjátok, hogy persze, figyelnie sem kell, és én vagyok a hülye, mikor azt merem állítani, hogy de? A rohadt KRESZ-t nem ismeritek, de pálcát törni más felett az nagyon megy.
    Nem mellesleg a KRESZ elviekben igazítva van az úniós szabályozáshoz, így kétlem, hogy nagyságrendi eltérések lennének a szabályok megalkotásában.

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

Új hozzászólás Aktív témák